Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

ewel

Nechcem ťa strašiť, mrzí ma čo sa stalo, ale ktovie akú značku dr. naozaj zvolil, keď taká náhla zmena bola. Ty to nemáš ako zistiť teraz, tuším tomyum písala že mala inú značku veľa rokov v sebe a zistila to až neskôr na reopke.

Monitaaa

ewel
chapem čo myslis, preto sa mi nezda to označenie extra vysoky profil, ked ma nizsiu projekciu ako implantaty s mensim objemom... ved sirsie s nizsou projekciou a viac ml byvaju nizke, stredne profily... a viac ako 14 cm do sirky to je uz fakt dost
zuleko
uz pisem :D

lilabmw

nadranka

po tom Dr.akoby sa zlahla zem nikde som nic na gooli nenasla len jednu zlu a jednu dobru recenziu respektive dve ze arogantny ci co ale inak nic viac to je divne a presne operuje aj v Lucenci.Tazko povedat aky je ked ani v galerke ziadna od neho neni no Nela ma ist tak som zvedaava potom

Zuleko

Ewel
Ale EHP nemaco ist do sirky, to je blbost.Musi tambyt niejaky zadrhel, mozno ta 705 je zvlastny profil. Ved mne ked doktor ponukal vravel ze z EHP je max 620.

ewel007

Monitaa

Lebo je tam rozdiel v sirke medzi 620 a 705, vyse 1cm co si myslim ze su iplose pre zeny s ovela sirsimi hrudnikmi alebo bokmi ako mam ja,ja som chcela projekciu a vysku.

ewel007

Rita

Ja viem a ja mam este mensiu projekciu od nej a to zato ze idu do sirky co som ja vobec nechcela..preto su toto neni vhodne implose pre mna,keby to viem necham si 500ml,som bez bolesti a na ucte ecka..