Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Rita

Ja som myslela ze mas gulate tam je 4,9 projekcia,a vidis ja som mala pri mentoroch 500ml 5,4 projekciu,je to vlastne jedno ale dolezite su rozmery ako uvedene ml

rita149

Ewel

Ja ťa neklamem nemám prečo.mam Nagory anatomy xm3 300ml a projekcii 5,4.preto dom ti pisala ze 5,4 mám ja pri 300ml .

ewel007

Rozalka

Jasne ved to viem ze mi dal nagor,mam od nich aj karticky aj vsetko,viem ze Mladek je korektny,proste mi to nejde do hlavy ze mi nedal dohodnute implose a dal mi zle rozmerovo zvolene implose,mozno myslel ze naozaj chcem 700ml a je mi jedno aka znacka..uz sa to tu cele zamotava,zaplnila som tu s tym par stran,snad som vas moc neotravovala,budem to teda s dokim konzultovat ked pojdem na stehy ak budem mat na to vlastne chut :(

rita149

Ewel

zavolaj alebo chod za doktorom.ved to neni možné ze to máš skoro tsk isto ako pred opkou.Nagory sú v porovnani z Es menšie pri rovnakých ml.on sa držal iba čísla 700 šlo to vyzerá nie ze projekcii.

ewel007

Rita

Ved mam karticky od nich,na co by ma doki klamal,ved som si ich pozerala aj na nete,su to extra vys.prof gulate 705ml A co som pozerala tvoje gulate 300 vys prof maju projekciu 4,9, a co som mala 500 mentor mali projekciu 5,4 snad ma nechces presviedcat ze sa mylim? :-)

ewel007

Matka

Pises ze ked sa s dokim dohodnes na mentoroch tak ti ich tam musi dat,ja som sa dohodla na ES a nemam ich tam,mam nagor,o ktorych rec nebola,preto som chcela vediet od bab co si o to myslia,viem,ze ked sa doki rozhoduje v dvoch velkostiach na sale,ale nepocula som o zmene znacky na sale,s rozmermy ktore mbe teda vobec nesedia..