Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Ewel
Chapem Ta moja, ale nebudem Ti tlacit do hlavy, ze by Ti on zaplatil implose.Urcite by si si ich musela zaplatit ty a tak isto aj narkozu, on by maximalne Ti vyhovel v tom , ze nebudes platit jeho pracu. Dufam, ze sa rozumne dohodnete.

Monitaaa

Baby chcem sa vas opytat, či si myslite, že tie implantaty su fakt jednorazovky... Samozrejme nemyslim take 10 ročne... Podla mna to je len čisty biznis, postrasia nas s infekciou bla, bla a šup ďalsich 1000 e do vačku. Nechcem mudrovať, ale určite by sa nasiel sposob ako ich dokladne vysterilizovať a opatovne použiť

rita149

Ewel

čítam to co píšeš a je mi ľúto ze si nespokojna.Ale nemôžem uveriť tomu ze nad o 205 ml viac a nie je vidno rozdiel.aky nad rozmer implantatov teraz a ake si mala predtým?pytam sa preto lebo si pisala ze pri 500ml si mala projekciu 5,4?ty sú zle pozerať rozmery asi ved 5,4 mám ja pri nagoroch 300ml vysoký profil.ty musíš mat viac. Mohla by si dať fakt foto ako baby píšu a potom ti povieme názor najlepšie.len mne tam nesedí ťa projekciu co píšeš.

ewel007

Olivka

Jasne ze nechcem utocit,pretoze som bola doteraz spokojna maximalne,vzdy sme sa na vsetkom dohodli k vzajomnej spokojnosti,doki vedel moju predstavu,tak mi to nejde do hlavy,ze to takto zmenil,na nieco ine..

ewel007

Zuleko

Ano presne,a ved sme si pisali aj som mala pred opkou konzulaciu,takze doki vedel ze nechcem do sirky,ale mi ide o projekciu,tak mi ich tam mal nechat a o nagoroch nebola ani rec,na tychto ES sme sa dohodli..ved som si vsetky tabulky poriadne popozerala,viem ich pomaly naspamat,tak viem co som chcela,takze preco si zase mam platit tretikrat implose a nikde neni ani napisane ze by s tym doki suhlasil a teda dalsich 800-900e na implose nemam.je mi to jasne ze ked odpuchnu bude to skoro to iste ako pred reopkou..

Zuleko

Ewel
Rozumiem, takze on Ti vlastne dal presny opak. Dal ti sirku namiesto vysky. Podla mna sa s nim porozpravaj, aj ked tie prsia mas este velmi cerveytve, musia si sadnut a uvolnit sa.Len je zas otazla, ze ak Ti zmizne opuch ci sa Ti uz potom duplom nebude malit. Mozno by Ti vyhovel, ze ti to urobi nanovo za darmo, myslim pracu. No zas platit peniZe ua implose, podstupovat riziko narkozy , no neviem.

ewel007

Zuleko

Je to minimalny rozdiel a viem ze by mi tie 700 uplne vyhovovali,nepotrebovala som 800, dobre som si to rozmyslela a sme sa s dokim defonitivne rozhodli a nemyslim si ze je rozhodujuci rozdiel 200ml ale rozmery,kedze mam vsetko v sirke a keby mam taky siroky hrudnik tak aj prvykrat by mi navrhol tolko do sirky..

ewel007

Zuleko

Pri 500ml vysoky prof som mala 13,2x5,4 a teraz mam 705 extra vysoky prof 14,6x6,3..sama vidis ze je to minimum a nechcela som ich do bokou preto mi vyhovovali tie ES tie boli 13,4x7,1

Zuleko

Ewel
Takze ak dobre chapem mas v projekciu naviac 0.9 a mala si mat 1,7.Podla mna by bolo dobre ak by si nahodía fotky do galerky a vypocula si nase nazory.Chapem , ze si sklamana a uprimne ma to mrzi ale nemozes to tak brat ze si videla na inej 700 a mala ich obrovske.Mozno mas siroky hrudnik.Ja som tiez videla kopu 600 na roznych americkych strankach a ovela vacsie nez mam ja.Mala si ist potom mozno az do 800ml ked si chcela mat take velike prsia.neverim vsak, ze tam nie je rozdiel ved mas o 200 ml viac. Rozdiel tam musi byt, len nie je pre teba dostacujuci.:/