Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

Baby,

neboli by ste take zlate a nekukli mi ake mam ja rozmery? Alebo staci, ak mi poslete link, kde si to mozem pozriet, lebo mne sa zdaju moje nagory tiez dost siroke, pritom mam sama siroky hrudnik a na bokoch mi kus pretrcaju, aj velmi ich citit. Mam nagor enhance 460ml EHP, dakujem veeeelmi :)

ewel007

Matka872

Prosim? My sme sa s dokim jasne dohodli na ES a o ziadnych inych ipmlosoch rec nebola,sam povedal ze budu dobre..preco riesim projekciu? Asi malo vies o implosoch a ked som do toho isla druhykrat tak som chcela aby to bolo to co chcem,vies narkoza neni opica pi zurke a peniazky tiez nekaka havko..
Ja som chcela pocut nazori tu skusenych bab co o tom co si vedia a som im za to vdacna..

rita149

Ewel

Zavolaj tvojmu doktorovi, ti nemôže byt ze máš extra VP a takéto rozmery.v tom niečo bude, mne to nesedelo hneď ako si to napísala ze nás take rozmery pri takom profile a vidíš Zuleko je toho prípad ze jej prsia sú vlastne väčšie ako tvoje 705ml .a tiež nechápem ako môžem mat ja projekciu 5,4 pri 300 mala ty si mala 5,4 pri 500ml.zo som si myslela doteraz ze sa rozumiem tomu.ty mas anatomy ci gulate?

Matka872

Ewell007

citam tu aky mas problem.Ja mam opku v strede aprila.A ked som raz s dokim dohodnuta na mentoroch 450 VP,tak mi tam urcite nebude davat nieco ine.Vy ste sa mozno dohadovali na tych 700 ml,ale mozno si mu vravela ze nech skusi dat ES alebo Nagory,a ktore sa mu budu viac pozdavat nech tam necha.Tak sa mu viac pozdavali tie Nagory.
Pri takejto veci sa nesmie vymyslat.Bud toto alebo toto.
Potom vznikaju nedorozumenia.
Budes mat po odpuchnuti nadherne prsia,neviem preco tam riesis nejake projekcne cisla.

Rozalka

Ewelka

určite máš Nagorky 705, sama vidíš že ich máš do šírky, také dačo by dr Mládek neurobil, že ti tam dá hocičo, jeho klinika by tým pádom skončila... treba sa sním pozhovárať v klude, bez nejakých zbytočných emócii, uvidiš jeho reakciu, určite to bude riešiť tak aby si bola spokojná, tým ukáže svoj charakter doktora!!! a verím že nie je zlý, bez charakterný!!! Písala som ti, treba ísť osobne, nie mailom,pri počítači nevidí tvoje sklamanie, ty nevidiš jeho reakciu... proste tieto veci sa riešia podľa mňa osobne a vklude!!! už sa ktomu nebude vracať, premysli si to Ewelka, porozprávaj sa s najbližšími (s mamkou, spriatelom alebo dobrou kamoškou) a uvidíš..

Monitaaa

zuleko
no som sa teda rozpisala :D
ewel
podla mna to je nezodpovedne, takto radikalne zmenit dohodnuty implantat... ved je to fakt jeden centimeter, nie milimeter... mas sice 705 ml, ale podla mna to je ako s autom, nie je trojliter, ako trojliter.... nepačil by sa mi taky pristup, že sa dohodneme a kym ja som v narkoze on mi zmeni moj "sen", nepoviem, keby sa nezmestili na sirku, ze da uzsie,ale takto... neviem tiez čo si o tom mysliet, a podla mna sa uz pravdu ani nedozvies bohuzial