Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mery NR

Nela7
ja som už rok po opke. bola som tiež u Očenáša ale v Avelane (už tam nerobí), mám Arion 320 anatómy. od toho vibračného pásu sa ti spevnil zadok aj celulitída zmizla? lebo ja to chcem len na to. teda si nebudem kupovať vib.plošinu za 700 E keď mi stačí aj pás za 30 E..
Ewel
skús na to už nemyslieť, počkať do kontroly. určite to s dokym nerieš cez e-mail ako to aj baby písali, lebo to bude nekonečné mejlovanie. aby si nemyslel, že na neho útočíš. osobne si to lepšie vydiskutujete. držím palce

Monitaaa

Ewel
Urcite si nerob starosti s tym kolko stranok sa to tu riesi, ved na to je forum... Ja s son stale sklamana ked sa nieco take objavi pretoze v dnesnej dobe a za tu cenu hodinovej prace a kuska silikonu by som si predstavovala uplne samozrejme 3d vizualizaciu tela pacientky/ urcite by sme si. Aj same ochotne premerali kazdy kusok tela a zvolili typ prs, zaklad a podobne a doktor by stacil vyplnit len detailne udaje o praiach a hrudniku. Urcite by boli Zeny ovela spokojnejsie :-D nozno som vas pobavila, ale poxla mna to nie je nic nerealne

Rozalka

Skorička

našla som toto

EHP 465 ml 13,5 x 5,0
alebo
EHR 460ml 12,2 x 5,8 podla mna máš toto... ale posielam link, pozri si to pre istotu www.najkrajsieprsia.sk a celkom dole nájdeš catalog nagor a tam si vieš polistovať aké velkosti majú nagorky... ale mala by si mať aj kartičku a tam je všetko napísané...

Majka1910

ewel007
moja je mi luto, ze to takto dopadlo, tak si sa na tu operaciu tesila. urcite to nenechavaj len tak, ries to s doktorom, chod si za svojim snom. Je to take zvlastne ze ti doktor pri operacii len tak zmeni znacku implosov, ked sa sa predtym o nich ani nebavili..
hlavne to ale nenechavaj tak, ked nie si spokojna. Snad ti to doktor vysvetli vsetko a zachova sa tak ako ma..

rita149

ewel

prekvapilo ma to teda riadne teraz ze taky objem a projekcia nie je velka.Zle ti to doktor zvolil nahradu, kedze ty si určite chcela aby tie prsia isli dopredu viac , proste aby bolo vydno rozdiel oproti 500ml.Je mi to luto , tolko si sa na to tesila a pripravovala a on da nakoniec nieco ine, ja neviem teda ale toto sa neroby.

ewel007

Rozalka

Dakujem pokladiiik,viem ze to neni neaka strasna katastrofa,len som sklamana a verim ze to dame s dokim neako do poriadku,ak nie,budem setrit dlho dlho na moje ES :)

Rozalka

Ewelka
neotravuješ, je to samozrejmé že ak človek je sklamaný chce to čím skôr zmeniť a rieši to.. nemusíš sa ospravedlňovať. Držím Ti palce, posielam strašne veľa síl a energií, aby sa to skončilo úspešne pre teba, aby si bola spokojná a vytešovala sa spŕs.