Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Monita
Zulekoke@gmail.com dakujem!
Inak s tymi profilmi tiez nechapem. Je to cudne, ved EHP ma ist maximalne do predu, nechapem preco ma ewel potom vacsiu sirku ako ja a mensi profil, zvlastne.

rita149

Monitaaa

Ja prestnw tomu nerozumiem skonje to možné ze rovnaká značka aj všetko a Zuleko 6,6 pri 620ml a ewel 6,3 pri 705? Niečo tam nesedí,tiež mi to príde SKK stredný profil.

nadranka

lilabmw

Dr. Caban je z LC. Tam má nejakú "kliniku" Estea či ako. Skús vygoogliť. Tuším chodil robiť prsia do PHA.

Monitaaa

ja tiez nechapem ako to ze 620 zuleko maju 6,6 extra vysoky a 705 len 6,4 tiez extra vysoky. mne to pride, ako keby to bol stredny profil, podla rozmerov...
Zuleko
daj mail. poslem ti info

lilabmw

nela 7
ano jasne ja uz riesim reopku len u koho je stale otazne mozno mi pomozes ty v rozhodovani lebo s Mediklinik som bola max.spokojna pokial tam bol Ocenas tak uvidim co za Dr. je ten Caban.

ewel007

Rozalka

Ano moja presne a preto som vedela ze budu pre mba origos tie 700 ES lebo byl v projekcii rozdiel 1,7 a este aj vo vyske a vtedy su celkovo tie prsia objemne a nue teraz ked mam do sirky 14,6.. na sirku budu podprdy dobre a kosiky velje,co si budem viazat uterak na kozy namiesto podprdy? Ved nemam taky siroky hrudnik,jednoducho som neni spokojna..

Zuleko

Monita
Odbocim trosku od temy, ty si raz spominala ze chodis na 3D? Ako si soikojna a kam chodis? Planujeme si dat s kamoskou, ale nechceme len tak k hovikomu ist.