Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

ewel
moja verim ze si s toho poriadne rozcarovana ale fakt ber to z tej dobrej stranky budes ich mat peknucke:))

Mery NR

ewel007
nebuď šiši :-) máš krásne bomby, ŽIADNE KOMPLIKÁCIE a to je hlavné!!! vypni toto fórum, daj si vínko a pohľadkaj si prská, nech sa ti pekne hoja.. už na to nemysli. nevedie to nikam, teš sa z pekných prsíčok, čo by iné baby nedali za to, keby ich mali ako tie tvoje

Matka872

Ewell007
no potom uz neviem.Mozem vediet tie projekcie pri Mentor 450 VP????
Teda kde to najdem?
Pred tym si mala sa mi zda tie iste len 500 ml.No to som nevedela o nejakych projekciach.Mne stacilo ze budem mat gulate a ostatne som nechala na doktora.Teda dufam ze pri mojom chudom pase nebudu male :-) :-)

ewel007

Dakujem baby,cely zivot mam smolu tak preco nie aj teraz..
Aj som si pekne poplakala,pohadala s priatelom a co s toho..
Pockam do kontroly co mi doki na to povie i ked urcite o tom bude vediet skor kedze o tomto fore vie..

M.i.r.u.s6

ahojte ako tu to tak citam tak to riadne ewel bola tak povediac podvedene vravy ze nema sirky hrudnik a dr jej da sirokyako ozaj nieco zvlastne aj to ze na konzul sa presne dohodli a on si svojvojne zmeni neviem ako ja by som reagovala Ewel drzim prsty ale ozaj si to s nim vydiskutuj myslim na teba

baby a kde by som nasla rozmery es?

rita149

zuleko

presne tak to je z rozmermy.Nedalo mi to Ewel ked si pisala ze extra vysoky profil a taka mala projekcia, len treba pozerat na kod produkt, Zuleko ma pri 620ml najvacu miznu porjekciu aka u nagor je v tabulkach vsetkych. Cize suepr zvoleny profil, Uzke a velka projekcia. Tvoje su zamerane na to aby isli prsia do sirky.

Zuleko

Ewel
Nedalo nam to a pisali sme si s Ritou.Zistila ze ty mas uplne iny druh implantatu ako ja ty mas RGI-DEH 705 (14,6x6,3) a ja mam IMP-EHP 620( 13,3x6,6).Cize uplne ine druhy. Dobre mi vravel doktor ked mi vravel , ze z mojho druhu su 620 max, pretoze ja som mohla mat do sirky max 13,5. Preto mi dal tento druh co je uzky a vysoky. Tie co mas ty tie su az do 765 ale maju nizke projekcie a su siroke.Keby som mala tvoj druh nagoru tak by som pri 620 ml mala13,5 sirku ale len 5,1 projekciu. A 5,1 som mala pri 390!! Takze tie co mas ty su siroke ale uzke.