Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Kim

Lilus

a co taky Minarovjech? len on robi s mentormi pokial viem a nie je zastanca velkych prs, pokial sa tym nezivis, ale hospitalizaciu ma a mozno i cenu by urobil

v girl

lilabmw
ano akurat som na ich stranke su aj v Leviciach :) aj v BA ...
skusime tam zajst na konzultacku a uvidim co bude dr. je tam Očenáš , ale tiez neviem ci sa tu nachadza nejaka kocena s jeho pracou :)

Zuleko

Kim
Mala by si asi operovat namiesto lekarov, kedze si taka odbornicka;)) A ako vies, ze mravcadlo splnala vsetky kriteria ked sa ohanas len tym, ze mala dostatok koze;) A co sa tyka ceny, ja som za nu vdacna. Som studentka a prvu ani druhu operaciu mi nezaplatil nikto ani bohaty ocko, ani manzel ani priatel, ale sama som si brigadami na to zarobila.Pre teba je to mozno smiesna cena, ale mne ani 1750 eur nebolo lahko nasetrit a ak niekto chce davat dvakrat tolko je to len a len jeho vec. Pri prvej operacii som platila 2250 to je tiez urcite smiesna suma pre teba;)

lilabmw

vgirl

mediklinik moja je v Levicach ,o ruzinovskej nemocnici som pocula aj dobre aj zle tazko povedat ze ktory opereter a nemocnica.Co som pozerala celu galerku tak som nevidela odtial ale nikoho

Kim

Zuleko

btw ta cena u Magda je fakt smiesna v porovnani s ostatnymi klinikami:)...az sa nezachovaju ako v pripade Vladky :P

Kim

Zuleko

uz sa tu o tom debatilo x krat, vsetky vieme, ze je to samozrejme velmi individualne a musis mat na to muskulaturu a splnat ostatne predpoklady avsak ak vyhovujes xy uvedenym...je mozne vlozit na 1 x aj 600 implos

v girl

babulky ktora tu bola operovana v Ruzinove?? moj priatel mi rozprava o tej klinike,ze jeho zname tam boli a su spokojne..to je Mediklinik ci?? budem rada ak sa mi nejaka babena ozve..pekny dnik :)

skoricka

gabbyy

ahooj, ja som na jazvy nedavala nic, len prelepovala take dva mesiace, teraz ich natieram kokosovym olejom. A s kosticovymi neviem ako to je, kazdy tvrdi nieco ine, ja som zacala nosit po 6 tich tyzdnoch, dovtedy nonstop pooperacna, tak mi aj doktor kazal. Push upky sa mozu od troch mesiacov :)

lilabmw

zuleko

len nema ma tam aka kamoska zobrat ja sice auto mam tam by som sa odviezla ale naspat by bol problem to je to.A neviem ako by sme riesili konzultaciu aj to je taky problem trosku vies ja tiez neriesim vzdialenost ale 430km to uz nieje 150km ze tam som za hodku a vies ked nahodou nejake komplikacie tak co pojdem do Ke preto vyradzujem tu KE inak by som urcite isla tam neni o com.Naposledy som 100km domov trpela od bolesti autom neviem si predstavit 430km to trpet. A s akymi znackami robi MAgdo?A cenu normalnu za okruhle ma kolko nevies?