Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

Cicimici Dakujem ja mam Rez odspodu.. Bimbi to si hovorim aj ja, tiez som mala držať ústa ale môjmu sa tiež páčia menšie prsia..teraz si môžem buchat hlavu o stenu :-) uvidíme ešte som iba týždeň po opke.. Baby kdpedy ste skusali resp kúpili prvú podprdu?
Nela7 ja som si obliekla sveter cez hlavu sama den po opke ked nás prepustili, pomaly ale dá sa neboj :-)

lilabmw

kim

a ty si bola u neho?Videla som ze operuje v BA a operoval Barkolovu Pavolovu a ceny ma ake?s akymi znackami pracujem len mentori?

cicimici

mishka181

ahoj..citala som tvoj prispevok a tiez si dovolim ti odporucit aby si umiestnenie implantatu este konzultovala z doktorom..ja osobne by som si radsej nedala vobec ako by som ho mala mat pod zlazou..dufam ze sa nikoho nedotknem mojim tvrdenim ale podla mna to vyzera otrasne a to od zaciatku lebo ako spominala ti spominala aj lilka vidno vsetky obrysy implosu..prepacte babenky queen a quixx viem ze pred par rokmi sa davali iba pod zlazu..ako si sama povedala chces to mat spravene pekne a poriadne a prave preto by si si to mala dat pod sval..ono je pravda ze stratis trochu na objeme lebo ten sval ti imlos drzi a tlaci a aj to ze rekonvalscencia je dlhsia ale vsetky sme to tu zvladli a stoji to za to..pisala si ze este nemas deticky to je dalsia vec na zamyslenie lebo mne bolo povedane ze pri vkladani pod zlazu nastane( po odkojeni a par rokoch) efekt a to terz citujem doktora - ako ked hodis kamen do ponozky(ze ti implos brutalne ovisne )a to si myslim ze nechce ziadna z nas..netvrdim ze pri umiestneni po sval ti implose neklesnu ale sval ti ten impos vzdy lepsie podrzi ako nejaka prsna zlaza poznacena kojenim..a este jeden dovod pre ktory by som si nedala implose pod zlazu je ze pri tomto vkladani sa zvysuje riziko kapsularnej kontraktury..takze si to dobre premysli a vela stastia prajem

gabbyy
ja som si jazvy tiez vobec neprelepovala a vlastne vobec s nimi nic nerobim a mam ich pekne tenke..ale ono zalezi kde mas rez..ja mam pod pazuchou a mne doki povedal ze tam to vobec netreba prelepovat alebo s ym nieco robit..a ano baby cervenovky mozu nosit kosticovu po troch tyzdnoch aby si mohla sformovat do nej prska ale kosticu si treba poohybat a prisposobit tak aby ti netlacila na implos..a tiez iba na par hodin denne..push upky sa mozu az po tretom mesiaci kedy je uz implos prirasteny a nehrozi jeho posunutie od pushupky ;)

nela7
je to na tebe kedy zacnes nosit tricko cez hlavu..ja som mala uz myslim treti den ale to ma oblikela mama..tak ze som ruky jemne predpazila a prevlieklami tricko najskor cez ruky a potom cez hlavu..

lilabmw

Nela 7

pisal ti Csendes ze maju plno?lebo premyslam ze tam skocim na konzultacku ale chcem opku do 3 tyzdnov predtym nemal problem aj o tyzden ma zoperovat.

ewel007

Nela

Je to individualne,ja som si dala v pohode triko normalne na stvrty den. A ako kasel? Kedy asi budes vediet datum opky? A ku komu vlastne ides? Je nas tu tolko ;-)

bimbi

Zuleko
V mojom pripade to bolo inak, ja som trvala na mensich a doki ma dotlacil do 370ml, ze menej urcite nie.. Keby som drzala pusu, urcite by mi dal sam od seba aspon 450ml a vyplnilo by mi to krajsie.. Som sama na seba nastvana, ze to tak dopadlo, ale mojmu drahemu sa pacia mensie pevne prska, tak som dokoho tlacila do mensich..

Nela7

M.i.r.u.s6

takze na tyzden si mam nachystat oblecenie na zipsy a gombiky...no este neviem, maju dost plno :(( cakam na vyjadrenie...

lilabmw

vgirl
moja oCenas uz tam neoperuje v Medikliniku preto ja zhanam cica noveho Dr. lebo uz operuje len Puchov a BB.A je tam nejaky novy dr. Caban ktory operuje aj na klinike v Lucenci ale nikde po nom ani stopy to je to mala som ist tam na klniku zase lebo mna operoval Dr. OCenas tam aj prvy krat a dostala by som dobru zlavu len sa bojim ked nepoznam toho noveho lekara pracu.