Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

matilda

no idem k nemu na konzultacku zajtra alebo stredu dal mi zlavu len 120 eur to vychadza cize 2430 komplet a uvidim potom ze ako sa rozhodnem.Este zvazujem toho Fabryho ma super skusenosti aj operoval Horvatovu napr. len ten nema hospitalizaciu tak to ma uplne odradza alebo este kim mi pisala Minarovjech alebo este Mediklinik kde somm bola aj prvy krat operovana len sa zmenil dr.lebo tam by som dostala 10% zlavu tak uvidime nela tam ide 06.03 tak uvidim podla jej vysledku a spokojnosti s tym novym Dr.

ewel007

V girl

Micka ved ty chces u Mladeka reopku nie? Ci ti priatel poradil ineho dr?

Matilda

Ja fajn zlatko,citam ze sa nudis ako ja,keby som aj ja mala ist do akej prace :-)

matilda1

lilabmw

cauky moja no ako si sa rozhodla ja uz dnes pomaly pracujem lebo sa celkom fajn citim len take lahke prace uz mi doma sibkalo:)ides aj k tomu Trskovi?som zvedava ci ti da zlavu no mne teda nedal a to ma aj sralo trochu ale som to potom neriesila chcela som ist tak ci tak ku nemu:)

v girl

lilabmw
fuhaaa...ano to viem,ze je v BB no super..konecne som nasla nieco nove kam by som isla na reopku a bum zase nic :)))) jaaaaj ja by som skusila aj Cervena ale ta cakacia doba je nenormalna

lilabmw

ewellka

ani mi nehovor to aj mam no podla referencii Nely sa potom rozhodnem lebo ta klinika na ktorej ma prvy krat operovali tak som bola velmi spokojna len sa zmenil Dr. tak to je ten problem ale Nelka ide k nemu 06.03 tak podla nej sa potom rozhodnem asi.

nelka

tak drzim palce to je uz o tyzden tak som strasne zvedava na vysledok a ako budes spokojna celkovo.Ake to budes mat vlastne znacku velkost?

Nela7

lilabmw

ahoj no maju dost plno, ale este mali posledny volnejsi datum 6. 3. tak ma tam objednali, ja uz by som neskvor nemohla, pretoze ma cakaju skusky a statnice :/

ewel007

4.den to je super, no mam prelozeny termin na 6.3. uff som taka rada ze ma nedali neskvor!