Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Kim

chciet objemovo vacsi implos nad 500 mozu jedine baby, ktore mali pred opkou povodne aj svoje prsia dostatocne velke a zaroven dojcili, cim kapacita prs prevysuje dokonca aj implos, coz u mravcadla je evidentne, ze je prave tento pripad... tu ide skor o neskusenost doktorov, pretoze su zvyknuti pracovat len s mensimi velkostami a prevaznu vacsinu pacientok tvoria zeny s malym resp. minim. poprsim

je markantny rozdiel ak " tam" babenka nema nic a toboz este nedojcila....

gabbyy

Baby lepili ste si jazvy sililonovymi naplastami? Ak Ano akymi? Citala som ze baby od cervena mozu kosticovu podprdu od 3 tyzden je to tak ci? Kedy ste zacali nosit vystuzene resp push upky?

ewel007

Lilka

Tiez by som nesla k niekomu,kto ma zoperuje a sup domou.ja som mala napr horucku po reopke na druhy den a bola som rada ze som mohla na klinike zostat,kde sa o mna super postarali a tie najvacsie bolesti som si odtrpela tam..
Pises ze pri reopke je vacsie riziko,co si mala na mysli?
Vobec neotravujes,nieje to mala suma ktoru zarobis kazdy mesiac,taktiez narkoza a v prvom rade spravna volba dokiho.
Vidis je nas tu viac od viacerych dr,takze si myslim,ze ti to dost pomoze k rozhodovaniu a potom samozrejme konzultacie.
Drzim palce zlatko :-)

Zuleko

Lilabmw
Ja by som osobne ihned vylucila doktora, ktory nema hospitalizaciu a to z toho dovodu co ma postihlo pri reopke ze po par hodinach som dostala vnutorne krvacanie. Nechcem ani pomysliet, ze by ma pustili domov a tamby som to dostala,

queen

Zulekoel
k tebe by mohli baby chodit normálne na konzultácie a ja sa prvá objednávam :-D
Zalozte si aj s Ewel konzultačné stredisko. Všetky vase staré imploše si odkladajte aby ste nám ich mohli dat poskušat ;-)
Ja by som si ozaj rada vypočula vaš nazor...
Mne doktor navrhol imploše anatomicke s rozmermi od 12cm - 13cm šírka a od 6 - 6,5 projekcia.
Co myslite, ktorý typ je lepšie si vybrat ? Co má na výšku o 0,7mm menej alebo ten čo má na výšku o 0,5mm viac oproti šírke ? Dakujem

Zuleko

Lilabmw
Vobec neotravujes, mam otazku.Nerozmyslala si nad Chirmedom?Myslim, ze by si bola spokojna. Teraz tam operuje uz len MUDr. Magdo.A myslim, ze ja som zivy priklad spokojnosti.V Ke Ti neodporucam si ist robit prsia akurat do nemocnic a tiez by som nesla k niekomu koho prace som nevidela a nikto z fora u neho nebol resp. Par osob len.

lilabmw

zuleko ewell matilda

takze babiky idem do toho nejako to nahrabem snad mi to dopadne podla mojich predstav lebo ma mrdne asi na dalsiu uz teraz nenaskrabem.Otazkou zostava komu pojdem?Ja viem ze uz vam asi lezem na nervy len sa neviem stale rozhodnut komu ist.Trska Farby BA alebo KE Kacmarcikova jurasek neviem uz mam z toho hokej bojim sa vysledku.U farbyho ma odradza ze nem hospitalizaciu lebo ja viem ze ja som pri prvej opke bola uplne mimo a k.o. a bolesti strasne nizky tlak takze sa trochu toho bojim ale zase ten robil prsia aj Horvatovej Kvete a vela dalsim a robi to uz dlho a Dr. trska jeho si chvalia ale aj nie ale pocula som aj ze nieje ochotny riesit reklamace komplikacie a ze je nesmierne arogantny potom a prave pri druhej opke je väcsie rizko komplikacii hlavne po operacii.Ja uz mam v tom hokej

Jany7543

Ahojte kočky, čítam Vás už vyše polroka a práve dneska som sa odhodlala a objednala som sa na konzultačku ku dr.Červeňovi mám ju až v októbry ale mne to nevadi - neponáhlam sa .... mám výšku okolo 180cm a váhu cca 60kg síce je to až v oktorby ale som zvedavá aké implantáty mi navrhne :D Chcela by som poprosiť tie ktoré boli u neho ako boli spokojné s prístupom, operáciou , výsledkom .... ako to prebieha na konzultácií a či je už potom OP záväzná , ďakujem za všetky odpovede :)