Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Silia
Nekupovala som nic, aj ked popravde chcela som.Len som uplne na to zabudla, ked som sla na kontrolu. Drzim Ti palce!;)

Zuleko

Silia
Nekupovala som nic, aj ked popravde chcela som.Len som uplne na to zabudla, ked som sla na kontrolu. Drzim Ti palce!;)

silia

Zuleko

ahoj. Môžem sa ťa opýtať? ty si po opke Magdovi a sestričkám kupovala nejakú pozornosť, či nie?

Ináč baby

Zajtra je môj "veľký" deň...boože už teraz sa bojííííííím :/ aj teším zároveň

v girl

ewelka
ano priatel pozna toho Ocenasa,ze v BB sa zoznamili a,ze ho chvalia jeho kamosky...tak mozno za nim budeme cestovat do BB. a uvidim co mi poradi..ja chcem urcite eurosilikony tak si idem za tym

lilabmw

vgirl

no aj mna napadol Cerven hned lenze ja to chcem teraz nie rok cakat to je ten problem.Sak prave preto teraz riesim aj ja Dr. ktory su tu pobliz BA.Zajtra mam konzultacku Dr. Trska ci stredu vlastne a uvidim skusim asi viacerych

bimbi

Baby bezkyne
-odkaz odstránený-
Tu je link na podprdy pre najvyssiu zataz, ja mam tu z triumphu ale tu su tusim este aj krajsie..