Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Zuzelo
aj ja sim myslim ze niektore baby su ozaj vacsie odbornicky napr ja som vsetko nechala na doki mozno nie ideal ale ja akko laik som si nechala poradit

M.i.r.u.s6

ewel
moj zlata vies ze na teba myslim a ozaj si ma milo prekvapila aj ked nie si spokojna tk si lojalna to fakt mas uznanie :)))a snad to bude fajn

Zuleko

Baby, dufam, ze sa nenahnevate, ale ja z Vas niektorych ˇam pocit, ze rovno na prvykrat chcete 800 ml, lebo to sa musi dat, ked mate vela koze ako hovorite. A potom su doktori zli lebo nedali maximum! Nie vsetko je len o dostatocnej kozi. Mna problematiky silikonov zaujima a zaoberam sa nou a uz som aj co to s nimi prezila.

lilabmw

ewellka

moja tak ti moc drzim palce a myslim na teba daj vediet ze co ti odpisala urcite nas to vsetky zaujima ake stanovisko zaujme.

ewel007

Lilka

To vlnenie tam bolo ale len v predklone a ked sa usadzali tak mi to bolo chvilu aj vidiet ale potom to zmizlo,ale boli mekucke ako moje od prirody ;-)

Miruska

Si zlata moja :-)

Lucia83

Nela7
Som vyse troch mesiacov po opke, tak uz musim zacat nieco so sebou robit do leta nech som k svetu;-)

Skoricka
Sak toto aj ja si hovorim ze med uz su tie kozenky tak aj nech ten zvysok tela stoji za to. Dam si tu podprdku a dnes mozno pojdem . A kolko behaas casovo ? Ja neviem ci neskolabujem niekde. Nebudem vediet dychat a behat zaroven. Zaciatky budu tazke ..... ty uz spis bez podprdky?

lilabmw

ewell

keby som to byvala vedela ze mi dal kohezivitu II a budu take pevne urcite by som chcela mäkksie ale ratam ze sa mi budu vlnit teraz som nemala nic ani v predklone ani nikde asi to je tou kohezivitou.
A co ako to s tebou vyzera kedy sa chystas za dokim alebo si mu uz pisala?

lilabmw

myshka001

ES to maju zase tak ze soft gel a naturaul gel podla mna natural je taky mäkksi a soft pevnejsi ale to sa treba tiez pytat asi dr.pri konzutacke nie kazdy dr.preferuje mäkkost lebo tam je asi trosku viac rizik vlnenie a tak.Ja som mala kohezivitu II a ziadne vlnenie som nemala tak asi aj preto lebo ewelka mala I a vlnil sa jej implos a tiez nemam ziadny tuk na prskach.

M.i.r.u.s6

ewel
ozaj sa mi na tebe paci ako si stale korektna k dokimu to fakt ano nemate to nevysvetlene a nebolo by to fer akd snad uz vies ak budes postupovat drzim prsty aby ti to vyslo :)) a dospeli k spolocnej spokojnosti