Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

v girl

lilabmw
a oni su v BA? skusim si o nich precitat..lebo mne vyhovuje nieco v mojom okoli alebo BA ...do BB by sa mi nechcelo chodit na kontrolu

bimbi

Skoricka
Ale to je ina co ti niekto link poslal, to je ta Energy N- ta je na strednu zstaz, ja mam triumph Fusion Star N, ta je na beh.. Este sa mi zda super ta Shock Absorber "Beh".. Su drahsie ale je to komfortnejsie ked ti prska ani tuk nepohnu sa..

ewel007

V girl

Ale to ked sme sa bavili s dokim tak vravel ze ES neni problem,lebo som to zistovala aj pre jednu kamosku co chce ist k nemu a chce ES..tak neviem ci teda ozaj s nimi nerobi alebo co..

lilabmw

vgirl

ja idem k Trskovi na konzultacku a ten pracuje aj S ES ze nema problem mi ich dat ked budem chciet alebo aj Dr. Fabry robi s Es ale u neho neni hospitalizacia ale recenzie su na neho super

v girl

ewelka
moju sestru operovali v DS sagax klinika...ona ma tiez eurosilicony aj tam by to bolo mozno dobre zajst :) mne neodporucil mladek nic len sme sa ustne dohodli,ze ak budem chciet reopku tak dohodneme termin a implose,,a ze ES 700ml neni problem,,ale zase nechcem dopadnut tak,ze sa zobudim a tiez budem mat nieco ine v sebe..radsej si najdem kliniku kt.ma zmluvu s ES

Kim

Lili

mala som v plane, ale nakoniec som dala cervena, mna on oslovil hned;).. viem len, ze sa s nim da pobavit o vsetkom;)

daj si tie konzultacky a potom sa riad svojim vnutornym feelingom, vies, podstatne je, ze si vyberies doktora, ktory ak nedajboze nastane akykolvek problem, da ti cislo na svoj sukromny mobil a budes mu moct zavolat a zdvihne ti aj o polnoci keby cokolvek...to ako s dobrym porodnikom:)), ale na to mas este cas;)

drz sa, moc ti to prajem, aby si sa rozhodla podla hlasu tvojho srdiecka a dostala tip top vytuzene prsia 8-), ktore budu babeny obdivovat v galerke:)))