Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

jahodka1584

ja pracujem v kancelarii vies takze sa nenamakam, len potrebujem soferovat a sediet pri pc...ty mas manualnu pracu ci??...hm, s tou podprdou eviem ci si cital mi tu angie 77 pisala ze jej to bolo vidno pod vsetkym :-( tak som teraz z toho taka zmetena, nebola by som moc rada keby si to vsimne moje okolie...teraz nosim fakt mega push upky, takze vo velkosti problem nevidim, skvor tie hrube ramienka atd. ...takez cez halvu este ic nemozes prevliest??

jahodka1584

Nela7,
ja osobne by som po týždni do práce nešla, ani by som to asi nezvládla, ale to záleží od toho aká práca je.
Ja mám mentor anat., VP 430ml, dnes som poslala foto. Hlavu som si umyla na 5. deň. Ešte stále nosím veci na rozopínanie, alebo niečo, čo sa dá pretiahnuť cez nohy :D. Podprdu mi nie je vidieť, ja mám telovú farbu. A je to dobré, keď nechceš, aby si okolie všimlo, že máš nové prsia, ona ich trošku zmenšuje...
A napr. ja som počas užívania antibiotík, veľa času prespala, aj 3x denne som spala, takže som sa nenudila. A toho, že sa prevrátiš na bok, alebo nedajbože na brucho sa ozaj nemusíš báť, pretože pri každom aj najmenšom pohybe budeš hore.

Nela7

angie77

no s tym plavanim si ma veru moc nepotesila :-( ja sice plavam hlavne prsia a len rekreacne, pre moj dobry pocit...to fakt je tu podprdu tak moc vidno?? :( hmm, to sa mi zrovna moc nepaci do kelu, akej farby si mala ty??ja budem mat ciernu

angie77

Nela7

jaj a tie jazvy nevidno v ničom, ani v bikinách, takže vôbec nevadia :)jedine keby si sa chcela opalovat hore bez:) a to že sa v noci prevrátiš na brucho sa bát nemusíš, nepustí ta :) ved uvidíš..neboj

angie77

Nela7

ja ked som bola na kontrole po 3 mesiacoch od opky, tak mi povedal že s plávaním treba poškat ešte mesiac dva..ale tak jasné že ked plávaš len tak realaxačne že to nevadí,on vravel že kraula alebo športové plávanie :)

tú podprdu pooperačnú mne bolo vidno pod všetkým, ešte že som ju nosila november , december, neviem ako to robili baby čo ju nosili cez leto...ale pravdepodobne ju ani nezakrývali :)

Nela7

angie77

tak to ano mas pravdu treba si na ne davat pozor, ja mam strach trochu z toho spavania, ani si to neviem predstavit ze mam spat len na chrbte, a bojim sa ze v spanku sa nechctiac pretocim na bok alebo nedaj boh na brucho :(( uff to by bol iny pruser!...po akej dobe si isla do prace??...hmm, takze vravis ze po cca 4 tyzdnoch pohodka...inak jazvy su v bikinach asi ani neni vydno ci??nevies po akej dlhej dobe mozem plavat?

Nela7

jahodka1584

ked toto citam tesim sa s tebou! :-)) ...na 12 den byt takto fit ako ty je fakt super!...mne hlavne ide o to aby som usedela pri tej diplomovke a po pravde by som najsradsej po tyzdni valila do prace :D ja doma neusedim :-) ako si bola ty na tom po 7 dnoch?...ja budem mat Nagory, 420 ml stredny profil anatomy...a ty mas ake??uz mas aj nove foto?...kolko dni po opke si si umyla sama hlavu??este stale nosis oblecko len na zipsy a gombiky ci uz si mozes obliect aj normalne tricko??inak je moc vidno ze mas inu podprdu ked mas len tricko??...uff, ani nevies ako rada by som uz mala po, lebo fakt ani neviem preco mam z toho ine stresy :// ...mozno to robi to ze som viac nez 20 rokov nebola v nemocnici a lekarom tiez moc casto nevidim :D ...a ako si zvladla let??

angie77

Nela7

ďakujem , som rda že sa páčia :)

...no ja nešoférujem tak v tomto ti neviem poradit, ja som mala dost velké bolesti prvých 5 dní, ale potom to šlo rýchlo, už po dvoch týždnoch som mohla na boku spávat, ale to sa nesmie,doktor mi zakázal, že až od 4 týždňa po troške :)do toho 4 týždna sa má dat pozor aj s prudkými pohybmi a dvíhaním rúk, ak treba to robit tak velmi opatrne nie prudké pohyby, že rýcho sa za niečím natiahnem, na to pozor...ja mám úžasného muža tak radšej vela vecí robil za mna, predsa je to dost vela penazí na to aby som tom niečím unáhleným pokašlala a ešte si zdravie dovrzala, treba radšej dlhšie počkat ako potom plakat..asi od druhého mesiaca ani neviem že som na nejakej opke bola, dovedy občas pobolievali, hlavne rána, sem tam niečo pichlo zabolelo..teraz sú už celéé moje :)už len jazvičky prezrádzajú že som nanejakej opke bola, ale do leta hádam aj tie vyvetlejú :)