Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Baby o akom profile sa bavite?
Ja citam v papieroch iba eurosilicony 81, 450ml a ziadny profil. Mam mat gulate ale ani to tam neni napisane a dokonca ani to,ze mi to pojde pod pazuchu a pod sval...

Luca123

Ewel007

cely vikend rozmyslam co urobit ale asi to tirz normalne priznam ale nevysadim.Bojim sa,ze sa mi to cele ppsunie a este dostanem kramy pred operaciou a hotovo.Je to rychly t
trermin a neni cas na upravy.

ewel007

Luca

Ja som mala aj pocas prvej aj pocas druhej opky antinu,tesne pred opkou mi pichli nieco sa mi zda ze preventivne,ked uzivas antikoncepciu,bola som trochen v strese :-)) tak snad si dobre pamatam..

Luca123

Ahojte holky,mate niektora skusenost s antikoncepciou a operaciou? Mam o mesuac a pol operaciu a sestricky mi povedali aby som ju nevysadzala,lebo sa mi cely cyklus zblbne a nestihnem ho do opky upravit aby mi ti vychadzalo...:( bojim sa ju brat pred operaciou ale zas bol len jeden pripad,tak nevien

lilabmw

tak ja jej ukazem foto ako si to predstavujem no dufam ze to aj tak bude nechcem byt ako kacica chcem to mat pekne prirodzene ale teraz aplikuje nejaku inu mozno aj preto to bolo take zle dufam ze to nebude moj pripad ze budem jak kacica lebo mam svoje plne ja len trosku chcem mne ten 1ml urcite bude stacit.Teraz to robi s Teosyal kiss ANGELINA LIPS nevies aku ti vtedy davala?