Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

menndy

aka si vysoka?ja si kazdopadne myslim ze ked ma angie77 370ml a ma okolo 170 a vysli jej z toho dcka kosiky tak ty budes mat dcky minimalne neboj sa..budu super..ku komu ides?

angie77

M.i.r.u.s6

ty ich máš asi zatial ešte stále trošku hore, tak neboj oni ked sa uvolnia akoby sa zväčšia ešte :)

angie77

M.i.r.u.s6

a kolko máš po opke? mne zo začiatku nesedel 75D odstával mi košíček som myslela že bude velký , až ked mi zmäkli a rozliali sa tak naraz bomby :))

angie77

M.i.r.u.s6

áno stále mám 75D ale kebyže chcem tie viac push up tak tie potrebujem 75E ale neviem zohnat tú velkost...projekciu mám 5,1 nooo mohlo byt aj viac na jednu stranu, ale na druhú stranu zase je to dost na túto velkost..som v celku spokojná :)

menndy

Ahojte kocky,
Stale citam forum :) a tiez zacinam mat stresy ze budem mat prsia male , navrhol mi 400 vysoky profil a pooperacna podprsenka 70 C... Budu to aspon trojky hadam.. Ci ? :)

M.i.r.u.s6

angie77
moja chcem sa ta opytat stale ti sedia podprdy 75D?? a aku mas projekciu ako len cista zvedavost ci aj mne uz take ostene lebo zatia ano zatial mam 75D len ci to ostane:))

angie77

M.i.r.u.s6

:))) tak ale to im nemôžeme tak povedať, treba ich častejšie vyzdvihnúť a pochváliť, oni sa potom viac snažia, mám to odskúšané :)))