Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Ewel
Ahoj, pytala som sa že aké lieky si brala pred a po operácii? Je niečo čo by si mi odporučila kúpiť popredu ?Ďakujem pekne

M.i.r.u.s6

ewel
moja no taky mi je yatim doby neviem tebe sa potom zmensil ci ako na zaciatku tak stale lebo ako vravim zatial sedia D a snad aj ostanu ye kraska:))moja zlata si:)

ewel007

Mirus

kraska tak si nakoniec vyfasla Dčkový košík ? :) super, inak ja som nosila pri 500ml aj Cčkový, zaleží od strihu.

ewel007

smejo :)) si zlata, ale myslela som že medzi ktorými dr sa rozhoduješ? píšeš, že si mala odporučanie od svojho gynekologa..

M.i.r.u.s6

angie77
jaj moja tak ale tz mas inu pojekciu ja mam 4,2 takze tak teraz mam D ale ci to ostane neviem ale aj C moze byt pekne

smejo251

Ewel007
Ja medzi ziadnymi.ja som povedala lekarke ze ja dam na nu.ze chcem prsia spevnit a aj zvacsit ale ze chcem aby vyzerali prirodzene a ze ich nechcem mega velke.no a ona povedala ze mam velky previs kvoli kojeniu mam dve deti ale ze max 330ml a ze aj to sa boji vi tam vojde.ja len chcem asi povut ze yo bude mne stacit :-)

smejo251

este mam na vas vsetky jednu otazku ak mozem,teda zaujma vas nazor.Myslite si ze ked mi lekraku odporucil gynekolog s tym ze ma velmi peknu pracu a je to nas velmi dobrý znamy mam sa ist poradit aj inde?lebo ja to chcem mat cim skor za sebou a byt kocka ale na druhej strane ma strasia baby kamosky ze nech idem aj inde sa poradit kvoli tomu ze som videla jednu jej pracu.dakujem