Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Lilka

Ja som u nej bola,nechala som tam cez 600e,tri tyzdne ako kacica,a potom minimalny rozdiel a po 3 mesiacoch nic..ja som bola s dr. Pallovou maximalne nespokojna! Uvidis,mozno budes mat inu skusenost..

angie77

menndy

už som písala nižšie že 75D ..ja oblečiem aj obvod 70, ale to by som už potrebovala 70E a to akosi som ešte nenatrafila :)

lilabmw

ewellka

idem do IEM na zlavomate maju zlavu uz len 10 poslednych voucherov a videla som tu pracu tej Pallovej ci ako sa vola a pekne tie pery robi aj celebritam robim tak pojdem tam skusit kozy si dam inokedy som sa rozhodla nasetrim potom :-) teraz idem na kerku pery aj ked ja mam svoje dost velke no snad nebude zo mna kacica to nechcem a vela oblecenia som si nakupila :-)

angie77

menndy

ja som mala tiež pooperačnú 70C :) ja si myslím že pri tvojej výške a váhe budeš mat určite plné trojky

angie77

menndy

..ono sa ti nezmenšia, len ako zmäknú a uvolní sa sval, tak sú proste iné, ono ked sú opuchnuté sa zdajú väčšie ale ten opuch ti proste zlezie z tej hornej časti ale projekcia je stále rovnaká v cm :)...neviem to vyvstelit inak:) ked ten sval povolí akoby sa uvolnili aj tie prska ktoré boli pod ním stlačené :)sú iné od opky, ale rozhodne nie menšie pretože po opke som obliekla C podprdu, teraz už ju nenosím vôbec

menndy

angie 77
akurat citam , ze potom neskor sa ti zdali este vacsie? praveze co poznam baby tak po opke sa im zdali ze maju velke.. ale ked odpuchli tak sa zmensili... tak neviem