Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

pipaaa

Nela7

nemoze to byt moc velkymi implosmi? to ze ich mas tak vysoko...ale zas telo u kazdeho reaguje inak, treba porovnat s vacsim odstupom casu ako to odpucha

ja sa teraz strasne bojim tam ist.:(

angie77

Nela7

neboj oni odpuchnú, tvoj priatel má pravdu, otváraj ich čo najmenej nech je na ne neustály tlak a uvidíš pojde to rýchlejšie, niekedy sú tí chlapi múdrejší než my :))

ewel007

Lilka

Kam ides na kysku? Ja rozmyslam nad Slavkou Feix..ak mate baby skusenosti s touto ci inou dr,prosim pisnite..

Babulky

Dakujem Vam vsetkym za vcerajsie odkazy,rady..ozaj to bolo tym leukoplastom,takze si kupim ten co si mi bimbi pisla :-)

romi

lu
ked porodis deti a budes ich kojit tak rychlo zmenis nazor na silikony...
aj ja som mala volakedy taky postoj,nevadia male ked su pekne ,ale male a ovysnute to je des.
...a preco by sme mali trpiet komplexom? radsej mame byt zakomplexovane a zle a ziarlit na kazdu zenu s pevnymi prsami? radsej silikonova a spokojna ako prirodzrna a zatrpknuta...

pipaaa

lilabmw

ďakujem, tie kontroly ak budu v Ba bude fajn, nebudem musiet cestovat do Levic, nakolko z Ba som :)

uz sa mi to blizi, 10 dni este... :/