Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Ewel
Ďakujem pekne :-) Ja som si uz nasadila Arnicu sak s ňou nic nepokazím to sú homeopatika. A nebrala si ani probiotika k ATB ?
Ak sa nemýlim tvoje dvojičky maju dnes mesiac, tak im prajem všetko dobre :-D ... ale to ubehlo ...

ewel007

Vgirl , Lucka
Krasne prska,waaau?;-)
Lucik,kde si kupila tu bielu korzetikovu podprdu,teraz co si pridala foto ?:-))

ewel007

Queen

Ahoj moja,mne doki nekazal ani pred opkou ani po opke nic,tak som ani nic neuzivala,akurat mi nasadili na klinike antibiotika a od blesti flector,lebo ja mam na novalgin alergiu,asi tolko ;-)

smejo251

Cicimici
Dakujem ti hned som spokojnejsia :-)
Pokial moje budu vyzzerat ako tvoje budem spokojna,mas ich krasne.prajem vam babiky krasny den

v girl

cicimici
krasne si povysvetlovala aj lucke aj pre smejo :)
a ty mas nadherne prska..take akurat ,kym nemas deticky si nechaj tieto a potom po si das nove ak bude treba...ani nevymyslaj,ze su malicke :) brala by som tvoju chuducku postavicku :D

cicimici

smejo

musis verit svojej doktorke ked ti povedala tolko tak ber tolko..ja ked som videla tvoju fotku v galerke tak by som laicky odhadovo povedala ze sa ti zmesti aj viac ale doktorje doktor..to ze budu anatomicke ti urcite spravy prirodzene prsia takze sa neboj myslim ze v normalnej podprde to vobecnebude kricat ani vyzerat ako silikon len objem budes mat hlavne na spodu co je super lebo sa ti aspon vyplni ta ovisnuta koza..ja mam 325ml ale gule lebo ja som mala iba taky mini zaklad a este nemam deti..a tiez som drobec mam 46 kilo a som este o 10 mensia ako ty a teraz po vyse troch mesiacoch od opky ked sa pozriem do zrkadla tak mam pocit ze aj vacsie mohli byt..ale ked dam pushupku tak spoko..zaroven moc nekricia a zaroven ked si chcem dat vysrih tak mam do nho co dat..urcite to nebude vela neboj sa budes spokojna..a ked ti doktor niekoho odporucila pises ze je to tvoj dobry znamy tak mu ver..predsa by ti nechcel zle..

cicimici

Luca123

moja vobec si nemusis robit starostis antikou..nic ti nehrozi a na take veci netrba ani mysliet..za nami vo zv prisla pred opkou anesteziologicky a opisala nam priebeh opky aj sposob akym uspava..pytala sa nas na alergie na lieky a to bolo vsio..to ze beries antiku budes mat tak ci tak napisane v tom dotazniku co vyplnujes pred opkou..oni pichaju na sale kazdej babe ci berie alebo neberie antiku fraxiparin ktory je ako prevencia proti trombozke..a takisto mas tie stahovaci teda komresne nadkolienky az kym nejdes dom tie su tiez ako prevencia proti tromboze..neboj sa vsetko bude v pohodke..a ak chces tak si preistotu mozes kupit tie pancuchy aj domov daju sa kupit normalne v lekarni..mozes ich mat na sebe tie dni ked nebudes velmi chodit..je dolezite aby si co najskor chodila..ja som si doma v izbe preslapavala 10 min z nohy na nohu :) a aj pancuchy som doma mala..je to dobra vec aj ako prevencia krcovych zil :D

matik8

Luca

Ahoj, ty ides k dr. Červeňovi vsak? Lebo mne sestrička od neho povedala, ze anesteziologicka v BB ziada vyslovene vysadenie antikoncepcie min mesiac pred opkou,neviem ako vo ZV. Napr v pezinku to bolo anesteziologicke jedno