Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tweety-m

Ahojte,

este som nikdy nepisala ale od operacie som tu do dnesneho dna stravila citanim vela casu...dost to pomaha.

ak teda niekomu pomoze moja skusenost, tak sa potesim-som po operacii 22 dni.
bola som u MUDr. Cervena - jedina konzultacia, mam dve zname ktore boli tiez u neho a akosi som nemala dovod rozmyslat o inom lekarovi. a myslim ze som dobre spravila.

Mam 350ml gulate implantaty, vysoky profil, pod sval a rez pod pazuchou. povodne som mala dokopy nic ani nie A. ale myslim ze tvarovo boli pekne aj povodne. mam 170 cm, 54 kg, som chuda, take tintitko, uzke ramena, uzky chrbat.

co sa tyka bolesti - po zobudeni ma to bolelo len ked som sa pohla.pokial som lezala bez akehokolvek pohybu tak som to necitila.
ale bola som oblbnuta z narkozy takze ked ma postavili aby som sla na toaletu hned mi bolo zle..ale to som cakala,kedysi davno som uz bola na operacii a tiez som narkozu nezvladala celkom dobre.

na cestu domov som si vzpytala tabletku proti bolesti, cestu autom 90km som zvladla. neopierala som sa takze som necitila tie vibracie.

ja som sa dohodla s mojou mamkou, ktora so mnou bola cely tyzden doma.takze mi so vsetkym pomahala.

tabletky proti bolesti som brala este 3 dni...ale musim priznat ze skor zo strachu ze ktovie ako to moze boliet bez nich ako z dovodu realnej neprekonatelnej bolesti.

ja som skor bola doslova na nervy z tej podprsenky.mna to strasne stahovalo, hrbila som sa, mala som pocit ze mi to tlaci na jazvy a nakoniec som dostala pocit ze mi to snad zlomi prave rebro...fakt som mala stavy kedy by som tu podprdu celu roztrhala. dokonca som sa jeden vecer rozplakala...:-)teraz sa uz nad tym smejem.
po 10 dnoch som sla na kontrolu a vtedy som ten vytvor 1x videla.myslim ze to dost posobi na psychiku, ja osobne som sa skludnila, potesilo ma ze si ju mozem dat dole a konecne sa normalne osprchovat.dokonca na druhy den som sla vecer na drink od tolkej radosti.

teraz si ich stale uvedomujem, staci ked sa predklonim a to naozaj len trosku.ale nebolia ma, ani ma nic nepicha jednoducho viem ze ich mam a ze teda nie su moje.

ale uprimne, ten nakup novych podprseniek stoji za to.

drzim vsetkym palce, urcite sa to da zvladnut...takze to co tu pisu ine dievcata, ze to az tak nebolelo, je to pravda.ale tiez je pravda ze urcite ma kazda iny prah bolesti.
pekny vecer

zoe23

Iveta84

no tak my sme sa "dohodli" ze nagor okruhle 360 ale on sa ma pytal či radsej nechcem 330 kedze profil to ma rovnaky len širka je trolinka mensia, tak ma tymto akurat len zneistil ale ostavam trvat na 360, a este uvidi či sa to vobec zmesti :) ja hlavne chcem plynuly prechod hore, takze mu aj poviem ze ak to pri 360 nebude tak vyzerat nech da tie mensie.

zoe23

QUEEN

este sem chodis? ako si dopadla s tymi stehmi? vstrebali sa?

MARTINA210, queen aj dalsie,

nove foto nedate? a jak sa darí? prska posluchaju? pochvalte sa :)

Iveta84

Zoe23 no bliiiiiizi :) a budem mat anatomy, asi 310-330ml. A teda normalne ma nastval s tou zlavou, odprisahaval ze v lete ziadna zlava nebude :D

zoe23

so.nickaa

este som sa chcela spytat, ze co si tam dnes porabala, len ležkala, či dalo sa aj chodit? alebo čo? dik