Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Zoe23

Dnes mi budu akurat vyberattie dreny tak som velmi zvedava, dufam ze to nebude velmi boliet.
V den opky ked som sa zobudila, som bola taka otapena ze som len spala potom som bola 10 minut hore potom som zas spala...ja som nevracala, jest mi v ten den nedali vobec len troska chlipat vodu. Sestricka chcela aby som sa posadila uz ani neviem preco vlastne a vtedy som preklinala vsetko lebo to fakt velmi bolelo. Potom som musela ist na wcko, ale vstat nehrozilo, tak mi doniesla taku lopatku, to dala podo mna a tak sme to vybavili. Vcera bolo uz ovela lepsie, vazne, rano som sa naranajkovala potom ze mohla by som sa ist prejst tak som sama vstala z postele( ako nehovorim ten tlak na prsiach bolo velmi citit) ale dalo sa to..dobre je sa prechadzat..potom som trosku telku kukala, citala som si, zas som spala, potom obed zas spanok a potom mi sem chodili navstevy. Ten den mi presiel strasne rychlo. Bala som sa ze sa to bude vliect ale nie. Doki bol za mnou vcera trikrat ze ako sa mam. sestricky su tu kazdu chvilu. No a dneska ma cakaju tie dreny a pokec s dokim tak som zvedava. Inak mam hrozne nafuknute brucho! Prska su tazke ako balvany, najprv ma viac bolelo prave ale teraz sa to vymenilo a dost neprijemne ma zacalo stipkat v lavom ked s tou rukou nieco robim. No to je asi tak cele co som zatial zazila. Ak ta este nieco zaujima kludne sa pytaj:)

bibi13

Titten

Hej, po drenoch ostane taka mini dierka.. ale jc nevidno.. a mne nevyteka vodicka z drenov ale tak, kde mama zasivane.. dreny mam uz daaavno zahojene..

barbora10

ahojte kocky.ako sa mate?co nove?ale vas opat dost pribudlo,uz tu nemam taky prehlad:(

precitala som si par stran a myslim,ze co sa tyka tej bolesti,je to velmi individualne.ani nie tak samotna bolest,moj nazor je,ze ta bolest je u kazdej rovnaka,akurat rozdiel je v tom,ako to kto zvlada a aky ma prah bolesti.nemyslim,ze by si dievcata mali dovod vymyslat,ze to cele velmi dobre zvladali,keby to tak nebolo.v com by im to pomohlo?ja mam tiez kamaratky,ktore to zvladali perfektne az som nechapala a to si dovolim tvrdit,ze ja som tu bolest a vsetko s tym spojene niesla velmi dobre.takze je uplne jedno,ci to niekoho bolelo viac,niekoho menej,ci niekto po tyzdni soferoval,alebo nebol schopny sa obliec,to je uplne jedno.kazda si to prekona po svojom,ci uz s pocitom,ze ta bolest bola velka,alebo naopak,ze to nebolo nic hrozne.nech uz ta bolest bola akakolvek,stoji to zato a v tom sa myslim zhodneme kazda:)

Titten

Baby a tie dreny, to vlastne po vybrati ostava mini dierka v prsku? Lebo to uz asi nezasiju v lokalke, ze?
Stale nad tym rozmyslam, ked aj bibi13 pisala, ze jej dnes este vodicku vytlacal z prsiek.
V Interklinik davaju tie dreny asi pravidelne, ze? Lebo inde som o nich nepocula moc, iba ak vynimocne

zoe23

Mirusqua555

viem presne o čom hovoríš, nemám síce deti ale pokiaľ som nepovedala ze na 100% idem do toho všetci sa ma snažili odhovoriť. Odvtedy každý čuší a keď na to príde reč povedia, že na mňa budú myslieť a držať mi palce :) Takže ak máš okolo seba inteligentných ľudí a vedia, že si už rozhodnutá ísť do toho, nemali by ťa už odhovárať(alebo podobné neg. reči)Väčšinou sú to ľudia čo sa o teba boja a ktorí veľa o tejto operácii nevedia. Napr. pre plas. chirurgiu je zväčšovanie prs tuším najčastejší zákrok a nie raz som čítala, že sa jedná o jednoduchý zákrok pre chirurga. Takže neboj nič. Treba si sny plniť :) a okrem toho väčšina žien tu na fóre deti už má a z narkózy sa prebrali. Ak pekne odpovieš na otázky anesteziológovi, nevidím dôvod prečo by sa ti malo niečo stať. Strach je normálny, každá sa bojí. Inak máš krásny základ, po opke budú svetové! Doktor bude mať s tebou ľahkú prácu :)

MirusQa555

bianka77

no ja fakt neviem ako to je,ale co uz,ostava nam len verit:))

A dakujem za vysvetlenie:))Uplne stacilo:))

zoe23

solnicka1

ano ja viem, ja by som si pod zlazu tiez nedala, len som tak chcela povedat, prečo vam to pod sval dať nechcu(ani koste) no som zvedava co povie Cerven este. A nedali ti lekari alternativu, ze bud pod zlazu alebo nejak najskor modelaciu a implos pod sval?

solnicka1

Zoe23
Problem je v tom ze ja nepochybujem o peknom vysledku aj ked bude pod zlazou ale je vseobecne zname ze vaha implosu ak je pod zlazou taha prsnik dolu a za par rokov to bude ako vyzerat potom? To uz ti doktor nepovie...a pri 490ml? Zufala som z toho...ale si zlata ze nas podporujes: )

bianka77

Kosta123

a neskusala si Vrutky,vraj tam chodi robit dr.Pridavka z MT,robi aj v MT aj v ZA v esteheticmed.Dve baby v galerke su od neho...jednu neviem ale druha ma myslim nick Martinalo...aj ked ona ma pod zlazu co ty nechces,ale tak mozno tebe by povedal nieco ine,za pokus to stoji....