Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

viktoria21

AHojte Dievčatá,

ja by som sa rada opýtala,ktorá ste už po obke a máte okrúhle imploše a s podprsenkou ste museli nosit stahovaci pas este?
Ak ste tu niektorá,tak ako dlho ste ho museli den noc nosit?
Ja ho mam 7 den a stale si na ten pocit neviem uplne zvyknut.Bola som na prvej kontrole a doktor povedal,ze ho musim este vkuse nosit len dokedy to mi nepovedal este :)

viktoria21

Bibi 13

Takze bola som vcera na tej prvej kontrole a presne ako si vravela-odlepovanie sa dalo v pohode vydrzat ani ma to nebolelo len mi to trosku kozu natiahlo inac pohodka.A ked si 3 tyzden po obke este si sa cela nemohla osprchovat???
Lebo ja dufam ze po druhej kontrole,ktora bude bud.utorok tak potom mi hadam uz povoli sa uplne osprsit,ja som mala rez podprsnou ryhou.Ty si mala cez tie dvorce?
Inac spanie na boku je asi povolene prvykrat po 6 tyzdnoch ci neskor?

viktoria21

Vanes

AHOOJ MOJA,TAK DNESKA JE TO 9 DEN PO OBKE A KONECNE Vcera som prespala celu noc nezobudila som sa vobec.Inac prve dni som spala prerusovane furt,lebo som potrebovala odlahcit chrbat a zmenit trosku polohu.Inac ako sa ti najlepsie spi?Ja mam dva velke vankuse za sebou a spim v takom polo sede.
Bola som na prvej kontrole vcera len to cestovanie do ba ma vycerpalo:D
A super nebolelo ma to skoro vobec,rychlo to odlepil a bolo to.Prelepil mi jazvy a uz len tie mam prelepene ostatne leukoplasty dal uz uplne dole.
Len skoda tesila som sa ze aspon ten stahovaci pas co ja musim mat,mi povoli dat dole aspon cez den.
Musim to este stale nosit den a noc do najblizsiej kontroly co mam buduci utorok znova.
Na prsia si uz zvykam aj na tu vahu,ale fakt sa tesim na ten den ked ich vobec uz nebudem vnimat:D:Dako sa citis vaneska?ESTE SA nemozes kupat cela ze?To doktor asi po dvoch tyzdnoch povoli.Mne povedal ze aspon uz podprdu si mozem oprat.

MirusQa555

barboraF

No ved ta podpora cloveka fakt potesi...

No u mna hlavne vsetci z manzelovej starany,oni su proste strasna a zavistliva rodina....

A kedy mas operaciu??

MirusQa555

zoe23

Dakujem

No a ten zaklad nemam taky ako na foto,ta fotka je fotena uz skor a este k tomu je aj upravovana:((

barboraF

MirusQa
Ahoj ja mam presne taky isty problem s tou "super" podporou. Aj ja mam dieta a najviac proti tomu bola moja mama a o svokre to ani nehovorim...netreba si z toho nic robit,ja tu operaciu jednoducho chcem,ja zijem so svojim telom ja viem ze keby nejdem tak by ma to proste stvalo.Ked sa s tym nedokazu stotoznit,ja za to nemozem...Ale mozem ti povedat ked mama vidi aka som stastna ze budem mat novy nos aj prsia tak sa uz asi aj tesi.Dokonca mi uz aj ponukla pomoc s dcerkou. Neboj sa vsetko bude fajn:-) Drzim palce

kosta123

zoe23 - ja to beriem ono to je asi aj logiké,len ma zarazilo že raz mi povedal tak a potom tak a zrazu aj korekcia.
bianka77 - o tom som ani nevedela,len mi nejde nič vygoogliť o tej stranke.
solnicka1-no ja neviem kam pojdem a či už vôbec,tých čo mám naokolo berú strašné pálky za to.