Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

so.nickaa

ako ti je? posobis ze aj celkom fajn :)
Som zvedava co povies na tie dreny, dufam sa to da..."prežit" lebo ja sa bojim.
Kukla som foto, prska vyzeraju pekne plno, tesim na dalsie fotky.
Aj zajtra nam napis :) Drž sa.

zoe23

Iveta84

ahoj, uz sa to poomaly blízi však! ja sa tiez uz nemozem dočkat:)
no viesco urobil ten Mladek? na august dal 25% zlavu! No uz ho mam menej rada :D
Inak ty ake budes mat? anatomy?

solnicka1

Titten
Mam jedno ale ma uz 13 rokov, ale schudla som 16 kg za posl.2 roky a vysadila antiku takze su prazdne a mierne povisnute. Povedali ze niesom chuda a ze pod svalom by sa tak pekne nevyplnil vrch prs...

so.nickaa

Iveta84
mala som prist na siedmu, nalacno..ale prisli sme 4 baby v podstate naraz, ja som to najskor vyplnila zaplatila dali ma na izbu osprchovala som sa dezinfekcnym a cakala som asi hodinku. Potom ma pokreslil, dohadovali sme este tie velkosti a on ze vy idete prva..do izby za mnou dosiel anesteziolog taky srandista, dali mi lieky na upokojenie a uz ma brali

Titten
Dakujem:) este som si ich nevidela ale krd mi zajtra doktorko bude vyberat dreny poviem mu nech mi nastavi nejake zrkadlo:) ja vlastne ani neviem aku mam tu pooperacnu velkost..uz sa to musim opytat:) a neviem ci mi tuto este vymenia ale ak nie nevadi..mne sa paci:) budem to kryt satkami a tak aj ked v tychto teplach to nebude sranda..

Titten

Solnicka,

ja som akurat dostala na vyber, ze kludne mozme dat pod zlazu aj pod sval, ze oboje vhodne. Vybrala som si pod sval, ze ine ani neuvazujem.
Tebe vravel, preco pod zlazu? Koste vravel doktor, ze inak by efekt dvojiteho prsa mala VRAJ....co dal tebe za dovod? Deti uz mas?

kosta123

solnicka1
Mne to presne takto navrhoval dr.SISKA v Pieštanoch 450ml pod žlazu ale odmietla som.
Kde si bola na konzultáciách???