Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Ja som bolesti nejake mala, ale ze by to bolo take, ze nezvladam, to vobec.. lieky som mala v nemocke a este tusim dva dni doma.. den po opke som volala kamoske vysmiata (ona ma tiez silikony) a ta sa ma s hrozou pytala, ci ma to neboli.. ona totizto tyzden skriabala steny od bolesti.. takze fakt je kazda ina a pochybujem, ze by si niekto vymyslal.. skor ta bolest nie je nic hrozne..

Ja som bola dnes na kontrole, lekar mi trosku vytlacal vodicku, ktora mi vyteka zo stehou a poviem vam, zd tak ma teraz prsia bolia, ze rozmyslam nad tabletkou.. juuj a videla som si cele cici a vobec nie som nadsena;((.. este opuchy, cerstve rany.. sklamana som. Ja viem, ze to bude lepsie a lepsie, ale cakala som, ze budu vyzerat krajsie.. ale lekarovi sa zdaju dobre, tak asi budu po usadeni pekne.. teda dufam..

solnicka1

All
Ja som nestastna baby, bola som uz na dvoch konzultaciach a obidvaja dr. ma presviedcali ze implose pod zlazu. Akoze 490 ml pod zlazu (na velkosti sa zhodli) ako to bude vyzerat za par rokov? Idem este na jednu konzultaciu ale ked aj ten povie pod zlazu tak neviem ci do toho vobec pojdem. Dnes predsa 90 percent davaju pod sval...nemate tu niekto skusenost s implosmi pod zlazou?
Bola by som vdacna za kazdu skusenost alebo nazor.

vanes

angela3531 aj mna to svrbí, ja som po presne 2 týždne, kludne sa škrabkaj ono to svrbí preto,lebo sa to pekne hojí. ja som mala tabletky od bolesti len v nemosnici a práve dnes som doužívala antibiotiká OSPEXIN.

vanes

no dievčence, ja som tiež nemala bolesti, lieky som mala od bolesti len v nemocnici aj to nie nejako od bolesti ale len tak aby som lepšie spala a ukludnila sa.skôr to bolo len obmedzujúce, to hýbanie rukami a vrchnou častou tela a tak isto strach, že ked spravím dajaký pohyb, aby som si neublížila.jediné, čo bolo nepríjemné tak ten tlak na prsiach, ale to nie je bolest.pre boha, na čo by si tu niekto vymýšlal ,či to bolí alebo nie.ved každá to celé prežívame
inak. ved napokon sa každá o tom presvedčíte. no a ešte si myslím, že všetky ktoré tu píšeme tak si chceme pomôct, aby sme vedeli čo nás čaká. ja som pred opkou tiež vedela o tom že bolest môže byt a aj nemusí a tie ktoré ju nemajú patria medzi tie štastnejšie.pre boha načo by si tu niekto vymýšlal.

BritneyBitch

Baby

Ako je to prosim Vas so spanim na boku? Ako dlho od operacie, pokial nie su bolesti, je bezpecne spať na boku? Je to riskantne? A spavate niektora uz aj na bruchu?

Silvia2903

Dievčatá,
ja som mala ťažký pôrod, tak som sa dosť bála, ale mňa fakt od opky nič nebolelo a ani nebolí. Ja som bola prekvapená, lebo všetké známe mali hrozné bolesti, takže išla by som do toho kedykoľvek znova. Ja tiež neviem pochopiť, ako keď niekto porodí a povie, nebolelo to, je to toto isté pre vás niektoré nepochopiteľné, že mňa nič nebolelo už dva mesiace ani nebolí a od zobudenia sa,nemám ten pocit ako niektoré, že kedy si zvyknem, ako keby to bola moja súčasť. Strašne držím prsty, nech je nás viac bezbolestných báb, že Vikusik99? :-)