Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Angela3531

Ahojte, suhlasim s Vikusik99, ja som tiez nejak extra velke bolesti nemala a kocka co bola so mnou to tiez perfektne znasala. Myslim, ze toto forum je hlavne o tom, aby sme dievcata ktore to este len caka podporili a podelili sa so skusenostami... Som sice este len 5 den po operacii, tak dufam, ze ked bol zaciatok u mna taky dobry, ze to vsetko dopadne dobre a nebudu komplikacie...Samozrejme ze niktora nemoze cakat, ze to nebude boliet vobec! To tu ani nikto nespomenul... Pre krasu nieco musime vydrzat, ale skutocne som cakala vacsie bolesti aj ked samozrejme kazde rano pocas prvych 3dni kym som sa posadila z poslele som mala co robit a samozrejme stale ich dost citim. Chcem sa spytat kocky, nesvrbkalo vas to obcas?? Nemozu sa vytvorit strie, ked ma to sem tam zasvrbi?? A na ktory den ste uplne vysadili tabletky proti bolesti?

Iveta84

Juuuj baby. Len ziadne hadky prosim. Sme na verejnom fore kde si kazda mame pravo vyjadrit SLOBODNE co si myslime. Slusne a na urovni. Toto forum ma pomahat. Kazda z nas vie ze nie je mozne aby sme vsetky reagovali rovnako na pooperacny stav. Niektora znasa bolest tak a ina tak a taktiez zotavovanie prebieha u kazdeho inak. Kazdej jednej prajem aby priebeh po bol co najmenej bolestivy a bez komplikacii :) je dobre pocut ked niektore pisete ze sa citite velmi dobre ale urcite povzbudime aj tie ktorym je tazko...

Ja to mam za chvilu pred sebou a velmi prevelmi sa na prska tesim, cele roky zijem v tom kedy pride ten den D ...

vikusik99

britneybitch
No, draha moja...vies dobre, ze sa pozname ...aspon, by si mohla mat tolko slusnosti v sebe a pozdravit sa.Ty vies, kto som ja, pretoze ma poznas podla nicku.Ja som podla tvojho zaujimaveho nicku nemohla vediet, kto si ty?!Bolo by mi to jedno...keby, som si neprecitala ten prispevok, kde si ocividne o tych bolestiach narazala na mna...mozno, som to napisala nejak divne..ale, je to len moja vec!Chcem ta poprosit...nestaraj sa do inych ludi!

a vsetkym dievcatam chcem napisat...ja som naozaj po operacii bolesti nemala!Bola som pohybovo obmedzena...(nevedela som hybat poriadne rukami, obliekat sa a pod..)..co, niekedy aj teraz este neviem..Obcas, ma nieco pichlo.Ale, citila som sa velmi fajn.
Tak, ako silvia2903 pisala, ze sa citila velmi dobre...tak, ja som mala podobne pocity po operacii.
A odchadzam z tohto fora..:)

so.nickaa

Bianka77

No vidis to mas super! Ja neviem ja som si ani implose ani pooperacnu neobjednavala, tuto v Avelane to zariadia za teba. Ale urcite ti bude na psychiku lepsie ked pojdes este na jednu konzultacku a ujistis sa:) aj mne dobre padlo ked ma lekar pred opkou kreslil, tak mal pripravenych 8 roznych velkosti teda 4 na jeden prsnik a 4 na druhy, kedze som mala asymetriu. Ja som mu len povedala ze nech to vyzera pekne a hlavne, nemoze sa stresovat par dni po opke ze boze ake melony mam, tam ulohu zohrava aj opuch este ani usadene niesu..po 2, 3 mesiacoch budu prsia vyzerat uplne inak, prirodzenejsie aspon co som sa tuto popytala:)

Baby co mate par dni po opke fakt vydrzte kym sa to pekne usadi, ja verim ze vsetky budeme spokojne a storoznime sa s nimi

bianka77

so.nicka

no len tam asi nemaju na vyber, ked si to dopredu objednam,alebo ano?
Ale uz mam dilemu vyriesenu :))) Prave mi volala sesricka z BB ze mam prist este na jednu konzultaciu..kedze som kojila a to bude akurat 6mes.po kojeni tak radsej :) takze sa uistim aj vo velkosti implantatov,podprdy Takze super :)

so.nickaa

assaabloy

Musis napisat mail na galeria@zoznam.sk s tvojimi fotkami pred zakrokom, potom samozrejme po opke pridas aj fotky po. plus udas svoj nick a zajacik ti potom posle instrukcie

so.nickaa

Bianka77

Podla mna toto vobec neries aku podprdu ti daju. Urcite ti nedaju taku co ti nebude pasovat. Este ked budes v narkoze ju na tebe vyskusaju a ak bude mala daju ti vacsiu. Mala by ta ale dobre stahovat. Ja napriklad ani netusim aku velkost mam musim sa sestricky opytat

bianka77

nanka

ja neviem,ved som pisala, ze nechapem podla coho to davaju.Ja mam skor obavu, ze mne bude moja velka....pri 305ml 70C.Sa mi nejako nezda,aj ked mam väcsi zaklad ako ty,ale tolko isto nie.....

Titten

Matka872,

ja som ale nikde necitala, ze je niekto po 2 tyzdnoch tak ze beha, posilnuje aspon s 10kilovymi cinkami, prsia makke ako vankus a jazvy neviditelne.

rozdiel je pri zotavovani. Kym niekto ma vyssi prah bolesti, ina pritom vzdycha a boli ju to.

ja som pisala o svojich pocitoch ze ruky uz dviham, prsia vobec nebolia ani ma nepicha, bradavky mam od dna opky citlive stale. Pri jazvach mam akoby take znecitlivene trochu, ale najma sa tesim, ze uz to mam za sebou a bude len lepsie.
To ze ina napise, ze ma aj po tyzdni bolesti, je normalne, kazdemu sa telo vysporiadava inak. Ja mam za sebou uz 2porody, po ktorych som tiez bola fit po 2h. Ja mam skor problem pred samotnym procesom. Strach som mala neskutocny, ze som takmer omdlela a nehanbim sa to priznat

assaabloy

Dievcata prosim vas, ako sa daju pozriet fotky v galerii. Ja nam termin 02.10 na operaciu a tak si tu citam rady a skusenosti aby som sa nato pripravila, no do galerie neviem pozriet. Ide niektora na taky isty datum k panovi dr. Cervenovi do BB?