Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nanka

anonym,

nie nic mi nenanutil, on navrhol, ja som suhlasila. ja ho z nicoho neobvinujem. vysledok ma zaskocil po fyzickej stranke to je pravda, a este viac po psychickej stranke, takze som si uvedomila, ze toto vobec nechcem :( mozno to znie teraz cudne, ale zial je to tak.

anonym_76

Nanka,
citam tvoje prispevky. ty si chcela mensiu velkost implosov a doky ti nanutil velke?neakceptoval aku mas predstavu, ci ako to bolo...?drz sa...

pipaaa

ahojte, uz sem velmi neprispievam teda, ale citam vase prispevky kazdy den. drzim vam vsetkym velmi palce aby ste to zvladli po fyzickej aj psychickej stranke. ja som prvy tyzden mala tiez zmiesane pocity a mala som stres z toho ze co povie na to okolie, bala som si dat tricko s vystrihom a pod. ale preslo to, velmi mi pomohli znami...ja mam tiez jeden problem :-( som z toho nestastna..este som nebola na kontrole este, ale som nespokojna s tvarom prs a som 2,5 mesiaca po opke a neverim ze sa velmi uz zmenia..mam pocit ze ich mam vysoko, tvar je spicaty, bradavky idu dolu...su pekne iba ked mi je zima a postavia sa mi bradavky bohuzial, a ked zatiahnem ramena..ale ked sa trosku zhrbim...:-(uvidim co povie doktor na kontrole, ale podla mna odpise s tym a na reopku uz nemam:-(
Chcela som sa vam zdoverit, dusim to v sebe uz dlho, ale nejako som dufala ze sa to upravi...

nanka

vsetky baby,

vazne ak je tu niekto kto si dal odstranit implantaty, alebo pozna niekoho vo svojom okoli, tak napiste nejake skusenosti. uz ta koza ostane navzdy taka vytahana, ked ich dam vybrat? co sa potom dalej musi podstupit? dakujem

nanka

romi,

krasne si to napisala, ja som tiez po tej operacii akoby nasla seba, a presvedcila som sa, ze toto je to, co nechcem, aj ked som si cely cas myslela opak, ako mi to pomoze s mojim komplexom a viem, ze uz nikdy ziadnu esteticku operaciu riesit nebudem, len potrebujem tieto dostat este von, nech sa dam do povodneho stavu. ale ty romi teda ako? ides nieco podniknut v tom, ze ich chces odstranit, alebo ides cakat ci si nezvyknes?