Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

pipaaa
áno, dvorce sa zväčšia pri každej augumentácii. Je to natiahnutím kože.
Podľa mňa Ti implantáty mal doktor vkladať cez dvorce a posunúť ich do stredu implantátu. Mne to takto robili, nakoľko ma doki hneď upozornil,(keď ma meral a kreslil), že, ak by to vkladal podprsnou ryhou, dvorce by mi smerovali do strán a do zeme... Pri tejto metóde sa to nestane, nakoľko má operatér možnosť prsník presne vymodelovať.

pipaaa

nadranka

dr. lacny zrovna nebol teda

to ze su vyssie nie je az tak strasne, ani v tricku to vobec tak neposobi, skor ma trapia tie dvorce, mam pocit ze sa mi aj zvacsili, ci to je tym ze sa mi koza natiahla, ale take velke som ich nemala, sice aj pred operaciou mi isli do spicata trochu..neviem no..jedna znama co ma mentory mi povedala ze prvy rok ich mala tiez take vytlacene, a teraz ich ma v pohode, klesli.

hankab

assaabloy

Jasné, že ti dám vedieť. Pokiaľ sa bude dať zmeniť narýchlo termín, tak si ho zmením na skorší. A možno budeme približne v rovnakom čase operované, tak si ešte určite toho popíšeme viac.

assaabloy

hankab
Chces si aj posunut aj termin operacie? Daj potom prosim ta vediet co na tu antikoncepciu povedal pan doktor, nech sa priucim aj ja ;)ajked ja s tou clairou mam take vselijake

hankab

assaabloy

operáciu mám naplánovanú v KE na 24.10 a ja beriem CILEST. Určite sa ešte popýtam doktora, či sa dá termín posunúť a asi ant. vysadím radšej skôr - pre každý prípad.

assaabloy

hankab
Ahoj, aj ja som cakala nejaku odpoved na tvoju otazku, mam operaciu 02.10 u pana Cervena v BB. Konzultaciu vsak par dni predtym. vobec sme sa o antikoncepcii nebavili, vsetko je zatial dohodnute telefonicky. Beriem Claira, ak poznas velmi nizko hormonalna antikoncepcia, pri nej vsak vobec ku ziadnej menstruacii nedochadza. Vraj to nieje dobre, ale na druhej strane tieto tabletky zabranuju vytvaraniu vajicka v tele, takze sa ani nema co zo zeny vyplavovat. no 2dnove krvacanie kazdy mesiac by malo nastat. umna vsak uz dlhodobo nie. Ani neviem teraz ci ju mam vysadit pred operaciou ci nie. Kedy vlastne mas operaciu??

assaabloy

Nena1
Ja deti nemam, mam 34rokov, a bohuzial, stalo sa, ze s priatelom som sa rozisla, ak pozries album, tak uvidis moje prsniky, jeden vacsi jeden mensi a rozdiel medzi nimi velky. Tak som sa rozhodla to urobit teraz, iba pre seba a svoju spokojnost.A to tiez preto, ze bola moznost.Mne staci na slovensko priletiet iba raz a mam konzultaciu a operaciu v jednom tyzdni. Deti velmi chcem a vzdy som chcela, no doteraz mi neboli sudene a cas leti. Uplne s tebou SUHLASIM, no skoda, ze ja po detoch nemam. uz niet umna naco cakat. A v tehotenstve to prsniky nijako neovplyvni, takze je to v poriadku.kazdy mame osud iny ;)

Nena1

zoja83
nanka nepotrebuje posielať foto.Určite ich má krásne, ale podľa mňa je ten problém v jej HLAVE. Tam nie je vysporiadaná so svojím novým telom. Nie som psychológ, ale čas všetko zahojí. Podľa mňa by mali nešťastné dievčatá prestať na to myslieť, v živote sú oveľa horšie veci a brať to pozitívne. Myslieť na niečo iné a zaoberať sa nejakým koníčkom, prácou, ktorá ich čo najviac pohltí. Súhlasím aj s návštevou psychológa!

zoja83

hankab
ja som myslela ze sa ho spytas na nazor co keby sa take nieco stalo ze ich dostanes skor a alebo tak ze ti to zahapruje ze ci operuje aj cez to alebo ti da nahradny termin..ved hadam nie si prva ani posledna tak som to myslela ze co ak nahodou tebo to nevynde