Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

hankab

zoja83

Ja už som sa s doktorom radila. Vravel, že on operuje PO menštruácii. Vtedy sú prsia menej citlivé, nie sú naliate. Čítala som rôzne debaty a baby čo vysadili ant. tak mali s cyklom na začiatku problémy, niektoré nedostali aj zopár týždňov, alebo až po 2-3 mesiacoch. Tu som sa len chcela opýtať, či nemali s tým ostatné takýto problém. Veď ant. berie určite veľa z nás.

zoja83

pipaa
poznam baby co maju anatomy mentory a klesli aj po pol roku takze sa neboj este si malo po ...ak som dobre citala

zoja83

nanka
ja som podstupila vybratie implantatov a rok som bola bez a poviem ti ze koza je natiahnuta to ano a uz sa to neupravi ani nestiahne ,to je ako po kojeni tiez sa naleju a ked nie je mlieko a dokojis tak ti ovisnu...takze s tymto faktom sa musis zmierit....

zoja83

hankab
mala by si sa na to opytat svojho dr lebo kazdy operater a jeho anesteziolog maju odlisne nazory na opku a narkozu a menstruaciu..niekomu to vadi niekomu nie ,su baby co dostali menz.zrazu v den opky a normalne ju opervoali takze sa porad s dr a tieto otazky mu poloz lebo sa moze stat ze jedna baba povedala....:) v dobrom

romi

nena 1
mas pravdu ,aj ja som toho nazoru ,ze prsia treba riesit po detoch,ja uz deti mam a mam 36rokov a predsa sa mi toto stalo,ked som do toho isla nepocitala som s takouto reakciou ani nahodou...

hankab

Nena1

Úplne s tebou súhlasím, čo si napísala na záver. Ja som sa rozhodla tiež ísť na opku až teraz. Som po dvoch deťoch a ďalšie už neplánujeme.

Nena1

pipaaa
ešte je šanca, že by Ti imploše po čase klesli a vyrovnalo sa to. Ale je evidentné, že ich máš vysoko. Nie je to nič hrozné, ale podľa mňa sa to už nezmení. Sorry, ale to je môj názor.
Ináč, čítam už cca 3 dni toto fórum a som zhrozená z reakcií niektorých dievčat. Môj názor je, že augumentáciu by si nemali dávať robiť mladé, nevyzreté slečny, ovplyvnené dnešnou dobou, časopismi, bulvárom... atď. Potom to tak dopadne. Aj v galérii niektoré majú pred opkou krásne, síce malé prsia a napriek tomu sa dajú rezať. Dievčatá počkajte, kým budete mať aspoň jedno dieťa, zmenia sa Vám životné hodnoty a až potom sa rozhodnite, či to fakt chcete podstúpiť. Veľa šťastia!

nadranka

pipaaa

A prečo si išla k dr. Cabanovi? To má také nízke ceny? Osobne si myslím, že on prsia nevie vôbec robiť. Dáva ich príliš vysoko, nie si tu jediná tuším.

hankab

ALL

Pýtala som sa minule na vysadenie antikoncepcie pred opkou, ale len jedna z Vás zatiaľ zareagovala a aj tá bola operovaná pred menštrucáciou. Mne bolo povedané, že musím byť PO. Neverím, že by tu nebola žiadna, čo musela vysadiť ant. Preto sa skúsim opýtať znovu: "Bojím sa, že mi bude hneď prvá menštruácia meškať a nebude možné operovať v zvolenom termíne. Nemali ste takýto problém?"