Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

MirusQa555

Sumamed je vyborny, prave na tieto antibiotika som myslela, ze by boli naj pre teba teraz najlepsim riesenim. Su silne ale postavia ta na nohy, ucinkuju v tele dlhsie a pevne verim, ze sa z toho dostanes.Len sa pekne liec, prajem skore uzdravenie a potom sa nam pochval z operacie ;) Katka

MirusQa555

so.nickaa

No konkretne mi doktor nepovedal co mi je,len sa zhrozil nad mojimi uzlinami,on sa ma aj pytal ci som nemala teploty a som povedala ze nie,no a ako narokom uz ich aj mam:((

A inak strasne ma boli nad ladvinami idem sa z toho zblaznit,ja len dufam ze to boli od teploty:((

Predpisal mi sumamed su t len tri tablety,ale maju ucinok ako keby som ich brala tyzden ako normalne antibiotika,ale mam super obvodneho lekara,tak hadam vedel preco mi ich dava:))

romi

Titten,dakujeme za povzbudenie... :)

zoe
mrzi ma co si si prezila a prajem ti nech ti to muz vyde....no prave tie problemy by napriklad mna uplne odradili.kazdy sme ina ,mna tento zakrok uplne zmenil a mozem povedat ,ze som nasla konecne seba a uz sa nedam ovplivnovat.uz viem ,ze by som do toho nesla a rozmyslala by som skor nad modelaciou aj ked malych prs.akosi v mojich ociach strasne stupli zeny s malymi prsiami ,proste som ich zacala viac obdivovat,ze to nepotrebuju riesit.
ja som si vedoma toho ,ze tieto prsia co mam teraz su krajsie ,ale pripadam si proste umelo...fotky hrozne skresluju,v skutocnosti vyzeraju vacsie a hlavne podla mna nepriridzene.

psychologicka mi povedala presne to co som niekde citila co ma teda aj v skutocnosti trapi...ze som velmi prirodzena ,mam spontany prejav bez afektu a ,ze tiez neako k mojej osobnosti tie prsia nejdu.ale malo si verim a to nasvedcuje tomu co som spravila v domienke ,ze si zdvihnem sebavedomie.dohodli sme sa ,ze este skusime popracovat na tom ,aby som ich prijala.
ja vam baby v dobrom zavidim ,ze ste to tak prijali a tesite sa ...ja to citim tak ,ze moje vnutro krici "daj to prec nechces to,niesi to ty"...proste so sebou bojujem a verte mi nieje to prijemne nechcem ,ale stale na to musim mysliet ,v praci doma ,pri detoch ..pri sexe,neviem sa v myslienkach odpotat od toho.

solnicka1

so.nickaa
lebo mam pokles prs na hrane, ani na modelaciu ale ani nie pod sval lebo mam aj dost miesta na vyplnenie - kojenie, ubytok vahy 16kg a vysadenie atk po 12 rokoch urobilo svoje a mne nechcu dat pod sval. Bola som aj u Racza a ten tiez hned ze pod zlazu. Este mam v auguste termin u Cervena ale rozmyslam nad tym Mladekom, vyzeral ze vie o com rozprava a Cerven je velmi daleko...Nie kvoli opke ale ak by boli nejake komplikacie co by sa museli riesit tak nebudem stale jazdit do BB. Ja neviem, uz som z toho tiez hotova, stale sa neviem rozhodnut ku komu a ci vobec...Ale chciet ich chcem, len sa bojim ze ako budu vyzerat po case 450 ml pod zlazou...

solnicka1

ALL
Baby neviete niekto ci vlozenie implosu pod svalovu fasciu pomoze drzat implos dlho bez poklesu? Lebo dr. Mladek mi povedal (ked videl ako som sa zhrozila po slove pod zlazu)ze mi to da pod fasciu a ta vraj to bude drzat (cca 450ml, mozno viac).

so.nickaa

Solnicka1

Ja Mladeka mozem iba odporucat je to velky odbornik a hotovy kuzelnik. Aj ked ja by som sa pod zlazu tiez bala:( preco sa neda dat pod sval?

so.nickaa

Mirusqa555

Neviem co ti presne je- mna zacalo strasne bolet hrdlo a nadchu som mala 5 dni pred opkou a mamina mi robila zazvorovy caj ako je to nechutne ale pomaha to...ja som denne aj tri litre toho caju vypila plus som pila kalcium a na hrdlo som si davala este cisty med, na tu nadchu mi pomohol solny roztok( voda so solou - zapchas jednu nosnu dierku a druhou vtiahnes a naopak) a zabralo to..odporucam..a hlavne lezat a potit sa

MirusQa555

so.nickaa

Boze tak ja dufam ze to do toho tyzdna do opky stihnem dobrat,lebo dalsie cakanie na ciciny by som uz asi nevydrzala:))

Tak mi drzte palce

Ale zasa moj obvodny vie ze idem 26.6.na opku ked som tam rano bola tak sa ma aj pytal ze kedy na nu idem,tak hadam mi dal take lieky ze do opky budem ok a pri opke nejak nezavazia a nenastanu nejake komplikacie

solnicka1

Romi
A máš ich pod svalom alebo pod žlazou? Mne sa veľmi páčia a dosť ma desí to čo tu píšete Romi a Nanka. Ja sa tiež rozhodujem pre dr. Mládka aj keď mi povedal že ja iba pod žlazu, preto sa pýtam, lebo mám z toho strach zo všetkého už.