Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

bibi13,

ano, zial este hej, mne to pomaly odchadza. Ja som mala este pred tyzdnom aj modrinu v mieste odberov predoperacnych.

bibi13

Nanka, romi

Je mi strasne luto, ze vam je z tych prs tak blbo.. ale vydrzte, dali ste sa na boj, tak skuste dobojovat.. mozno fakt bude lepsie..

bibi13

Matulka23

Verim, ze tie jazvy aj vsetko bude ok a budu krasne.. hej, ja mam inu podprdu, ale tie ramienka mam strasne na ramenach pri krku, takze musim nosit bud mikiny alebo tricka, ktore su uplne pri krku.. ale zohnala som tu koselu, tak je fajn..tesim sa na nove foto..

Titten

nanka,

a nechces pridat foto do galerky? nakoniec mozno este budes pysna pavica, ked ti baby napisu, ze mas krasne akuratne prska.
Hlavu hore. To mas take bolesti este rano,ze rano sa zle vstava?

Titten

so.nicka,

nepotieram nicim ani biolampu nemam doma.
Lekar mi nic take nevravel, kamoska bola u ineho a ten jej aj na otazku tych kremov na jazvy povedal, nech si kupi nieco ine za tie prachy, ze to netreba a zahoji sa to aj pravda, ma super zahojene. Mne sa jazvy hoja dobre, este mam sem tam chrasticky, opalovat si to nebudem jasne, a postupne to zbledne.
Jazvy mi nemokvali hned to bolo zacele a zosusene.
Natieram si iba modriny heparoidom

nanka

Titten,

ano asi som to precenila. Tou poslednou vetou si ma kusok povzbudila. Len stale neviem ci je to dobre riesit takto zacerstva, alebo cakat. Ja ich nebudem chciet nech by boli akokolvek krasne, neviem sa s tym zmierit, ze to tam mam vlozene, ked sa rano zobudim a citim tu tarchu na hrudi, mam pocit, ze sa mi prehybaju rebra. cez den revem,v noci sa mi blbosti okolo toho snivaju, schudla som...no hrozne.

so.nickaa

Titten

A nicim si prsia nepotieras? Na jazvy si nesvietis biolampou? Zevraj to velmi pomaha..ale ked sa ti dobre hoka tak asi netreba..preto sa pytam ci baby co su uz po nemaju nejake dobre tipy ako sa o ne starat a tak