Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

solnicka1

Mishka181
Dakujem za podporu, asi do toho pojdem, tebe to tiez dal aj pod tu fasciu alebo cisto len pod zlazu? A pri pohybe resp. pri cviceni nemas problem?

bibi13

Vanes

To iste mam robit aj ja.. a este mi vyteka.. nie vela, ale vyteka.. ked ti to vytlacal, neboleli ta potom prsia?

bibi13

Matulka23

Mas recht.. je to na dlhsie trate.. ty budes uz ok a ja sa budem este trapit..;))) som zvedava, co mi lekar povie na dalsi tyzdenn

romi

nanka 25.6 idem na kontrolu ,a chcem sa s nim porozpravat o tom vyberani ,lebo naposledy som celu kontrolu prerevala a nevedela som zo seba dostat suvislu vetu. no bojim sa toho...

romi

solnicka1
ja som s mladekom spokojna ,je odbornik,tak sa nemusis bat.ved pozri baby v galerke od neho maju vsetky pekne.

mishka181

solnicka1

zatial som spokojná, len by som prijala aj vacsie :))) ale viac sa nedalo..mam 370 ml anatomy...zatial som len 2,5 mesiaca po opke, takže prsia si držia tvar ako maju a pevne verím, že to tak aj ostane..tiež som nebola nadšená, ked mi doktor povedal, že mi dá pod žlazu, že je to pre mna ovela lepšie, čítala som kadejaké reakcie na implantáty pod žlazou....ale ja si myslím, že treba verit doktorovi, on vie čo robí...čiže aj na tvojom mieste asi vie, prečo ti nemože alebo nechce dat pod sval...a potom aj vela známych, čo má implantát pod žlazou mi povedalo, že su velmi spokojné a prsia si aj po niekolkých rokoch a aj detoch držia tvar a sú pekne..tak sa neboj :)