Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mona6

Meniny
No ja som necakala,že to bude až tak obliecť. Včera to bola katastrofa, ale dnes je už lepšie. Nedá sa mi ležať. Strašne má boli chrbát . Tak pojednávanie.

menndy

Mona6
no asi uz kustik pojdem.. lebo doktor povedal ze v poho cez den mozem aj 2 hodky bez nicoho chodit.. a po 3 tyzdnoch uz normlane mozem aj podprsenky nosti a skafac len na noc.. samozrejme ho nostim stale..:) aj cez den..

no ja som bolesti ani nejake velke nemala.. tkaze tazko povedat... nebolo to take strasne ako som si myslela.. a ty sa ako citis?

mahulienka

michala1212
musis poslat foto prs, spolu s nickom, ktory tu pouzivas na galeria@zoznam.sk, ak uz mas silikony, tak dopis aj velkost, a spatne ti dojde mail s dalsim postupom.

Mona6

Michala
No ja som to mala celkom rýchlo, na konzultácie som čakala 2 mesiace to som bola 10 mája a včera má operovali.

Mona6

Michala
No ja som to mala celkom rýchlo, na konzultácie som čakala 2 mesiace to som bola 10 mája a včera má operovali.