Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

MirusQa555,

mna chrbat z lezania bolel len hadam na klinike, tam som spala v polosede, doma som postupne pocas dna sa prechadzala, lebo keby som len sedela a lezala, tak krize ma boleli.
Spavala som potom s 2vankusmi, aby som nebola uplne na rovno, inak spavam pomaly ze bez vankusa. Mne takto spanie na chrbte nevadilo, spala som cele noci normal 8hodin na chrbte, len som vraj desne chrapala muz vravel :D
inak ja spavam na chrbte aj teraz stale, zatial ma to moc nenuti na bok...uplne som si zvykla.

Na bolest bol super flector, ten zaberal do 15minut a ozaj dlho ucinkoval.
Na spanie som neuzivala nic, som bola taka namakana z prace, ze som si ten tyzden lezania uzivala

bianka77

mirusQa

a vysku vahu...nechce sa mi dozadu hladat...to ako ja mam mat :)jaaaaaaaj....asi to opucha a tlaci na nejaky nerv...preto ta to tak boli..........
uzivas nejaky Aescin?

MirusQa555

bianka77

Prvy dojem,zdaju sa mi byt male;))

Nevyzeraju lebo to bolo fotene druhy den po opke,ale uz citim ze ma skafac tlaci,hlavne lavy prsnik je to dost citit aj na tej lavej ruke strasne boli;((

Mona6

MirusQa555
Zatial ležim na gauci popodopierana vankusmi, ale nevydrzim dlho ležať tak sa striedavo prechadzam. Na spanie si asi trocha podvihnem rost aby som nebola na rovnom.

bianka77

MirusQa

radsej iba ten diazepam.
Ale vyzeraju fajnovo :) Ty mas asi taky zaklad ako ja...takze dobre...nezdaju sa ti velke-1.dojem mas aky?....vobec nevyzeraju opuchnute....