Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mona6

MirusQa555
Mne tiež dnes pri prepúšťani povedali, že si v žiadnom prípade do vybratia stehov nemôžem dať podprsenku dole.

Titten

MirusQa555

do vybratia stehov by si ani skafac nemala otvarat podla mna.
Umyvala som sa len od pasa dole v sprche, inak som si vlhcenymi utierkami pazuchy vytierala a trosku vrch, skafac som nerozopinala. Vlasy v predklone nad vanou
Mne stehy po tyzdni vybrali, to som sa uz zacala cela sprchovat

maca33

MirusQa555

Ja som 10 dní po opke a stále to nieje ono ako by som chcela, síce bolesť už nie je taká veľká, ale tiež som mala také problémy ako Ty. Pichanie a bolenie ruky mám aj teraz a prevažne v tej ľavej, ale hádam to bude lepšie každým dňom. A tie rána ubolené, ani z postele sa nemôžem vyhrabať :)) Prajem Ti rýchle zotavenie :-)

Susy1982

Mirusqa
ja som sa sprchovala tak ako vacsina dievcat iba od pasa dole na vrch som nesahala az do vybratia stehov .. vrch iba narychlo a opatrne s vlhcenou utierkou,tie co sa pouzivaju pre babetka,tak aby som sa nedotkla prelepenych ran, kazde 4 dni som gazu opatrne odlepila a zaroven dala novu ,bez umyvania a dotykania sa rany...nemala som nijaku kompikaciu s hojenim

MirusQa555

Susy1982

Ani ja som na boku nespala,chcela som skusit,ale nejde to.
Takze si si prsia nesprchovala??
Tak kedy si potom zacala aj prsia??

MirusQa555

assaabloy

Ahoj ani velmi nie,myslela som ze sa to uz aspon o trocha zlepsi,ale nejako nic,je to skor horsie,pravy prsnik ani tak nie,ale ta lava strana a cela lava ruka ma boli,ale ja dufam ze sa to zlepsi

Susy1982

MIRUSQA
aj mne dr.S. povedal ze mozem spat na boku aj sa sprchovat,ale mna sval nijako raz nepustil a nasilu to nie,tak som bola az do 6._tyz. spiaca na chrbte.Rany povedal ze mozem ,ja som sa rozhodla nesahat do nich, nedajboze by tam ostalo trochu vody a infekica je na svete ,chcela som komp. predist , intuitivne som sa riadila aj hlavou .... niekedy velmi davno som bola sestricka v nemocnicii...

menndy

Mona6
no ja som si naukladala tak vankusiky aby mi bolo fajn.. este stale mam teraz dva..:)nejak som si zvykla tak.:) musis prezit prve dni to je najhorsie a potom stal a stale lepsie bude.. ja som si davala aj flector.. pekne ..

Mona6

Meniny
No ja som necakala,že to bude až tak obliecť. Včera to bola katastrofa, ale dnes je už lepšie. Nedá sa mi ležať. Strašne má boli chrbát . Tak pojednávanie.