Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

michala1212

no mahulienka ty budes mat poriadne bomby! ako dlho po dietati si si ich davala robit? ja mam 6mes dieta a uz spekulujem o vymene,len neviem ako zvladnem starostlivost o neho ked si spomeniem na tu bolest.
skus prosim nieco zistit o tej klinike v PP-www.plastickachirurgia.sk
najlepsie nejake referencie a daj vediet

mahulienka

michala1212
No mne sa vzdy viac pacili okruhle, no kedze prve mi nemohol dat, koli tomu, ze prsia boli po kojeniach padnute, tak mi dal anatom., a ked som bola na rocnej kontrole, tak sme sa bavili o tom, ze by mi teraz vedel dat okruhle 600ml.
Rez mi nerobil ziadny problem, len jazvycky su trosku tmavsie.

Titten

michala1212,

no tvrdili mi na dvoch klinikach, ze mentory maju dozivotnu zaruku.

mne sa lubilo video, kde po mentore auto preslo a nepraskol:D

a ano, anatomicke su drahsie o cca 300-400eur.

michala1212

preco chces ist na vymenu?? a nevidiet rez pod prsom?netahalo ta to moc pri hojeni?ja mam cez pazuchu.
teraz som volala do BB, ze termin az na jar mi daju a ceny za operaciu 1780 + cena implantatov od 730 do 1060, tak sa mi to zda aj tak lacnejsie ako v PP.
ja som povedala,ze chcem byt operovana v PP niekym z Cervenovho timu, tak mi dala len kontakt a nic nevedela o tom,ze neberu nove objednavky,tak neviem co mam robit zeny.
ale dost isli aj tak ceny,ked si predstavim, ze pred 5 rokmi som platila rovnych 60 tis SK

mahulienka

michala
ja mam 445ml, rez pod prsom.
Ja chcem ist tiez na vymenu, ale za okruhle. Chcela som to riesit buduci rok, tak sa budem musiet poinformovat, ako to tam vyzera, a kde bude doki operovat...

michala1212

no aj mne sa to zda divne,to tam operuje 1 doktor? ze pred letom uz dalsie operacie neberu,mozno budu spolupracovat s cervenom v tej jeho sukromnej klinike,ktovie kde ju otvori,neviete odkial je on?
ja som si davala 280 a teraz mi je to malo ked mi splasli po tehotenstve a kojeni..
kadial ti cerven robil rez?aku mas velkost?

mahulienka

michala
fu, tak to som netusila, ze sa tam chystaju take zmeny, skoda, no asi mas pravdu, coraz viac bab chce ist na plastiku.
Co ja viem, tak pred mesiacom tam este nebol problem sa objednat na konzultaciu....