Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

usko1us,

nenatieram si jazvy nicim. Doktor nekazal, tak tomu nechavam volny priebeh, ale este malo casu preslo, tak nemozem zazrak neviditelny chciet.

mahulienka,

fu, tak to mas ako ja miery, len ja mam hrudnik o 3-4cm este uzsi, ale neviem si predstavit mat 600ml okruhle.
Inak ty si mala tie anatomy pod svalom ulozene, ci zlazou? Ako je mozne, ze odrazu ti moze aj okruhle dat a predtym nemohol? Nerozumiem

usko1us

mahulienka
určite sa spýtam a hned ako budem schopná :-) tak napíšem

mona6
prajem skoré uzdravenie, bolesti máš veľké?

mahulienka

usko1us
Dakujem
Moja ty ides zajtra na opku do PP, ak sa nemylim, nepopytala by si sa ich, ako to je s tym dr. Cervenom, co spominala michala 1212...
Inak, drzim palce na zajtra:))

Mona6

Ahojte dievčatá,
Takze aj ja už som po opke,dnes som prišla domov, včera má operovali MUDr.Cerven v BBC. Všetci boli zlato, lekár úžasný, personál veľmi ochotný..

usko1us

titten
prosím ťa s čím si si natierala jazvy? máš ich neskutočne pekné.

mahulienka
postavičku máš teda neskutočnú, nikdy by nikto nepovedal, že môžeš mať deti.

michala1212

titten

takze ty to mas cerstve,co znamena stredny profil?
bolel velmi ten rez pod prsom?
tie pod pazuchami boleli velmi ani pohnut s rukami

mahulienka

michala1212
No ja uz mam 15, a 11 rocne deti, takze som si splnila sen trochu neskor, ale predsa:)
Uvidim, co sa bude dat zistit o tej klinike, ak tak ti dam vediet...
Titten
170/51 a pod 72
Nena 1
dakujem, ved ty mas tiez ake pekne;)

Titten

michala1212,

330ml stredny profil anatomy, rez pod prsom
Ano, spokojna som zatial velmi, skoro 6tyzdnov po opke som