Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

MirusQa555

Mona6

Len mne na spanie nedali nic,tak neviem ci mozem nejaky diazepam,alebo co;((

Mi nieco hovor o tom spani;((

Mona6

Mirusqa555
Od bolesti mi poradili novalgin. Celkom pomáha, ale snažím sa to neprehanat s užívanim aby si telo nezvyklo.

Mona6

Mirusqa55
Včera mi na klinike niečo dali na spanie a dnes som si už pre istotu pripravilä neurol 0,2mg. Normálne sa bojíme ísť do postele:(

MirusQa555

Susy1982 Mona6 Titten maca33

Takze ste si za tie dva tyzdne ani neprali skafac??
Boze baby ja nemozem ani spat,lahla som si ze idem spat,ale uz naspet sedim na posteli,lebo mam strasne bolesti a ked lezim nemozem sa poriadne ani nadychnut.

Vy ste baby brali aj nieco na spanie??Lebo viem ze v nemocnici mi nieco dali.

ivetka58

Baby moje zlate
Ja som bola operovana v gb,po opke mi dali sportovupodprdu a po 5 hodinach od opky som isla domov 2 hodky autom,doma som hned zhodil podprdu a ukazlaa celej rodinke moje noe prsicka.menisla som sipodrpdky ako bolo treba ale dva tyzdne som s averu sprchlvala len od pasa dole,po tyzdni bola prva kontrola a po dvoch som si mohla sprchnut cele telo.po 4 tyzdnoch bola druha kontrola a vtedy lekar povedal. Euz mozem robit vsetko so dokazem od fitka cez beh .a aj podprdku mozem nosit aku chcem no zvykla som si na sportovu tak ju nosim do pace a doma uz kosticovu :))