Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandrine7

Iveta84

Dakujem :))

Bianka77

haha ano, pri tých čislach ktore sa tu riesia je to velmi malo :) ano su pod svalom. velkost vybral doktor, nechala som to na nom, chcela som umerne k mojej postave.
Zatial mi to staci, ale viac menej pocitam, že po detoch pojdem možno este raz, do vacsich :)

queen

Ivetky
Vás si budem určite mylit :-)

Natierat som začala hned ako som sa mala vonku stehy ... po sprchovani. Dobrú máš pamäť :-)
Celkom fajn som sa cítila bez podprdy :-)
Tie stehy som ešte take 2 týždne dozadu cítila aj v noci, ked som sa prehodila z boku na bok, normálne má to pichlo ako sa prsnik dotkol matraca. Teraz ich cítim uz len na dotyk. Musím uz aj galerku niekedy pozriet :-)

bianka77

menndy ,sandrine7
super :)
sandrine7
to mas pod svalom predpokladam....ty si chcela iba 260ml? To iba ber s rezervou....lebo pri tych cislach co su tu...ja stale riesim tu velkost lebo to na kazdom vyzera inak....

Iveta84

Queen

Ja si ta pamatam a neuveris ale vcera som na teba myslela :) teba operoval tiez mladek, ty si uz bola na reopke :) mam pamat....
Sila s tymi stehmi. Zase sa ta ale opytam. Kedy si zacala s kokosovym olejom natierat? Som zabudla...

Iveta84

Zoe23
Presne takto tyzden dozadu ma operovali, v pondelok. Dokazem uvarit obed, umyt si hlavu, neberiem ziadne tabletky od bolesti. Jedno prso mam opuchnutw viac ako druhe. Stipanie stale citim ale uz menej, uz aj svrbi, aj vrni aj prelieva :DDDD a boli ma chrbat. Ale kazdy den som vonku, chodime s drahym na prechadzky. Uzivame si volno bez deti :))))