Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Ahojte, ja som dnes bola po 100rokoch behat, podprda drzi famozne, prsia sa ani nepohli, absolutne necitim diskomfort pri behu, akoby som tie prsia mala odjakziva. Som 7tyzdnov po opke, prsia uz maknu zhora dost, ziadne podkozne stehy necitim, ani neviem,ci som mala nejake alebo nie. Stehy mi po tyzdni vyberali nejake

queen

Ahojte ceckane,
Dnes som bola prvý krát vonku bez podprdy :-) t.j. 3,5 mesiaca od opky. Inak stále cítim podkozne stehy ... Je vás tu toľko nových, to uz tie silikony musi mat každá druha baba :-D

zoe23

Iveta84

kráti kráti, veru!cez den som este na to nemala čas mysliet ale teraz k veceru...uz aj stres ma zacina chytat :) ale skor z toho ze nieco zabudnem :D ako napr. ze nesmiem jest, piť...
A ty to mas ako teraz s prsiami?bolia, stipu alebo svrbia?

Susy1982

Luca123
ty uz mozes plavat,myslim tym ako ze pri tom namahas prsne svaly? Alebo si len tak vo vode?Plavat sa ma co najneskor ,tak po 3mes. je to isty druh napnutia prave tych svalov ,kt. boli chirurgicky,,narezane,, a vo vnutri to este nemusi byt absolutne ok,fakt ide o to ako dlho si po op.... Pokial necitis problemy pri plavani ani po nom ,tak fayn,ale radsej este neplavaj...mas krasnucke prsicka,ja osobne ti odprucam neplavat, alebo sa nejako setrit pri tom ....

Luca123

ALL

Caute baby,

moc sem uz nechodim ale chcem sa spytat predsa. SOm 10. tyzden po opke a niekedy ma na viac dni zacne boliet v lavom prse zospodu a zboku z vnutornej casti. Neviem, ci je to tym, ze som ich mala skoro cely vikend bez podprdy a v plavkach ktore ich v podstate nedrzia alebo plavanim trosicku. Nerozumiem, ci to mam riesit, ked uz je to vyse dvoch mesiacov alebo je to normal. Inak sa to da vydrzat ale citit to...dakujem

ivetka58

Iveta84
ja som 7 tyzdnov po a uz mam pocit ze su rovnake a celkom aj mekke aj sa daju dat pekne k sebe ,do nedavna som mala stale lave vacsie ako prave :)