Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sarinkaaa

All, Luca123, ivetka58

baby objavila som stránky e-shopu triola a timo.cz, majú rôzne velkosti od obvodu 65 až po košíky G, tak skúste pozrieť či sa vám niečo bude páčiť

Ja som mala mať konzultáciu u dr.Mládeka 2.júla, ale musela som sa preobjednať a termín konzultácie mám až 27.augusta a hneď v septembri chcem opku.

ivetka58

Lua123
Dakujem ,ja som tiez spokojna velmi sa mi pacia,konecne som spokojna ked sa zobleciem a aj ekd si nieco skusam lepsie to vypada ked je dekolt plnsi :)

Luca123

Ivetka58

Ja sice nemozem najst podprdu a lekar mi pred opkou vravel, ze to bude 75C ale to nehrozi. Jednu taku korzetovu mam 75D ale to je len tak tak. Ale aj ked to nie je taka velkost a aj ked nemozem najst poriadnu velksot podprdy, tak som spokojna, ze je to vacsie ako som cakala a hovorila :) Teraz by som pokojne povedala,ze moze pridat ale to uz by bolo moc :)Ale mas pekne tie prsia. Presne ako ja nazaciatku, ze vyzerali skor ako anatomy a nie hned gule :) Ale pomaly mam pocit, ze mi gulateju :)

ivetka58

Luca 123
Ja tiez nemozem najst nejake pekne podprdy,asi idem este pockat kym sa mi poriadne usadia,bo ked dam kosticovu pevnu tak mam pocit ze sa nechcu ani zmestit,mozno budem potom poerat ine kosiky ale lekar povedal ze mam plne C.a ked som skusala kosik d zdalo sa mi to uz velke

Luca123

Ivetka58

presne aj mne, po 6 tyzdnoch ked osm bola na kontrole....a uz v pohode chodim uz ais mesiac aj viac bez podprdy cez den niekedy, alebo nakupku nemam take pevne plavky alebo hore bez....niekedy ma bolia trochu ked viac dni sa takto opalujem a beham.Hodim na jednu noc skafac a pak je vsetko ok a zas bez. DOkonca som stale nenasla TOP poprdu 75E a stale davam 80....ako tak drzi :)

ivetka58

Assaabloy
Aooj,sa nevies uz dockat ,ze?nezavidim ti ale prajem a drim palce nech je vsetko v poriadku.teraz si uvedo,ujem ako som to ja mala super rychlo :)

Luca123

Susy1982 a Ivetka58

Dakujem baby....dr. mi povedal, ze mozem uplne vsetko robit a aj lepsie ichuz zacat trochu trenovat. Aj teraz som si s nim pisala a povedal, ze po 2 a pol mesiaci pokojne mozem vsetko, vraj som to mozno trosku prehnala ale to prejde.....a ja normalne plavam. I ke nie dlho ale snazim sa uz plavat ked som na kupku a v pohodke. Trochu svalovku mavam pod pazuchami ako bol rez a mozno tie prsa ale inak ok :)

ivetka58

queen
Ja som sa vcera pol dna opalovala a veer uz som mala pocit ze otazeli,nemusim nosit uz vraj stahujucu ale tak som si zvykla ze ju mam v noci a cez den striedam sportove,no s kosticou mi nejako vadi :),casto ma popichavaju cecuse ,no uz prvu noc som spala na boku a prehadzovala sa ,predtym sa mi dalo len na jednej strane,dnes sa citim uz super nic neboli,nepicha netaha