Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mona6

Iveta 84
Ja som dnes 11 deň po a stále mam jeden prsnik citlivejsi a opuchnutejsi, vraj je to normálne a môže to trvať aj niekoľko týždňov. Idem popoludní na kontrolu tak sa opýtam a napíšem:)

Iveta84

Babule co mate trosku dlhsie po...

Kedy zacina ustupovat opuch? Ja som iba tyzden po opke. Ale jedno prsko mam viac opuchnute ako druhe. Proste kedy vam zacal opuch ustupovat ak ste ho mali...

bibi13

Matulka23

Tak ked mozem nosit podprdu ja, tak ty urcite..

Nepouzila som ho a ani nebudem, vratila som ho spat.. citala som to na nets, ze sa to vie aj zhorsit.. radsej si kupom tie silikonove platky.. ja to praveze pouzivat mam.

MirusQa555

asaabloy

Nic si z toho nerob ani ja som nemala vela podpory,ale co uz chcela som ich a bodka:))

Hlavu hore,ked uz budes po budes rada ze si do toho sla a vsetci ti budu ukradnuty:))

Matulka23

bibi13

ja som sa ho práve zabudla na to spýtať či ho ešte musím nosiť na kontrolu idem až koncom augusta a kvôli tomu mu volať nechcem :) takže ešte to radšej striedam :)
bibi
a ten Contractubex som si kúpila tiež, ale nezačala som si ho dávať lebo som s bála potom som išla na druhú kontrolu po 12 dňoch hovorila som o tom dokymu, že som si to kúpila či si to môžem dávať a povedal mi, že som dobre spravila, že som si to nedávala, že sa to vie po tom niekedy aj zhoršiť asi ako u koho neviem podla mňa je to individuálne, mne povedal, aby som si jazvy natierala detským krémom a hotovo pekne sa mi zahojili :)

Iveta84

Bibi, no mne akurat zacina menzes, skor ako mal. Ale prave citam ze to moze haprovat. No a dufam ze potom sa to znormalizuje.

bibi13

Iveta84

No mne to trvalo dlho.. mozno aj 3 tyzdne, ked nie viac.. ale to bolo aj vdaka menzesu, ktory som dostala asi tie tri tyzdne po..

bibi13

All

Pouzivali ste niektora contractubex? Lekar mi povedal, ze mam zacat potom pouzivat silikonove naplaste, ale manzel mi kupil tento gel a neviem, co ho mam zacat pouzivat, alebo radsej kupit tie naplaste.