Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Angela3531

mne doky povedal, ze akos a budem citit ale ze po kazdej opke hockaje by mal byt priestor 3 tydne a ja som skor ako 3 tydne ani nemohla, lebo ma to bolelo...zacala osm asi az po 3 a pol tyzdni ale vela bab zacalo skor ovela. No ja som to skusila ale nemohla som radit poriadne

Angela3531

Luca123. Po kedy si zacala soferovat?ja som zacala dost skoro,samozrejme opatrne,dvoma rukami som si radila spiatocku aj jednotku,necitila som nic v prsiach,ale jedna kocka mi vravela,ze je zakazali 5tyzdnov soferovat...dufam ze som nic nepokazila preboha

Iveta84

Ahojte :)
Tak az dnes na 9 den som sa odvazila dat dole podprdu a cela sa osprsit. Nanovo som prelepila sitie, ocistila ranky z drenov. Inak, to uz som neprelepovala ked je to ok. Nie?? Uz teraz to vyzera fajn, s tym co som mala vykuzlil doktor naozaj maximum a tesim sa. I ked este mam opuch a ja by som ich prijala uz aj s tym opuchom :DDD.
Citim sa dobre, kazdym dnom lepsie a lepsie...

ewel007

Jany

Ahoj aj ja idem zajtra do Avelane na kontrolu po reopke, kedy tam máš byť? Ja som mala prvé 500ml, teraz mám 705ml a žiadne bomby to nie sú, išla by som kľudne do väčších, košík nosievam D.

Jany7543

cavte babenky

som 6týždeň po opke zajtra mám kontrolu v Nitre , je mi fajn už nič necítim len ešte niesú také poddajné , zhora aj áno ale ja už čakám na deň kedy ich napchám do push upky lebo niesú vôbec veľké ... najradšej by som začiatkom budúceho roka šla na reopku do väčších a okrúhlych ... :D dákych 550ml-600ml :D ale to ešte potrvá , treba našetriť .... :) zajtra sa Mládeka spýtam koľko by mi teraz vošlo ..:D keďže na prvý raz mi vydali "len" tie anatomy 390-tky ...

Luca123

Angela3531
cvicim len brucho, nohy, chrbat teraz....este ruky, prsa som nechala tak, ked ma to boli. ALe v pohodke vsetko aj brusaky mi idu. Nejaka holka spominala, ze sa jej brusaky nedali, tomu nerozumiem aleje to fajn. Kontrolu mam vraj az o rok, v pripade tazkosti aj skor. Ja uz spim len na boku. Hned po kontrole po 6 tyzdnoch som zacala na boku a to mi je najpohodlnejsie...ale uz spavam aj na bruchu,pripadne ked sa opalujem na bruchu tak sa to da v pohodke ale nie dlho, pak ma to tlaci.

Angela3531

Luca123. Tak uz cvicis aj cviky na prsia?mne by sa zisli brusaky pocvicit,brucho som mala po narkoze strasne dlho nafuknute neviem sa dockat kedy pocvicim,ale este radsej neskusam.Inak sa citim super,ani neviem ze ich mam kym sa nevyzleciem,akoby som sa s nimi narodila,snazim sa spavat na chrbte,ale niekedy sa precitnem a som na boku,snad to nevadi,ale nic ma ani netlaci,uz sa neviem dockat kontroly...potom su etse ako casto kontroly neskor?

Luca123

Angela3531

no ja mam zas pocit, ze na foto su mensie ako nazivo :) alebo to divno asi fotim alebo co....no ja si pisem s tym mladym, ked mam problem alebo tak. Tu tomu moc neverim, lebo kazda mi ine rady od lekara a dost sa viem vyplasit, tak radsej ked tak pisem aj jemu. Ale tak to som pisala asi dvakrat. Zas ho necem otravovat vzdy ked ma cosi pichne :) DNes som bola v posilke a uz to prso dost citim, asi si dam pauzu aspon den dva ...

Angela3531

Luca123. Ja mam tiez gulate...na fotkach vyzaraju ako kvapky,ale aj vacsie ako v skutocnosti...tiez sa mi zdaju uz mensie,ako na prvej kontrole,ked som ich prvy krat videla,teraz 17teho idem na druhu kontrolu...som zvedava co povie...inak sa mi pacia,som spokojna,len by sa uz nemuseli zmensovat...tak nas zlaty pan doktor je aj na FB?