Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Matulka23

Ja uz skafac nosit vraj nemusim.. ani na noc.. ale na noc ju pouzivam este a teda na sport, ale to si chcem kupit inu.. kupila som si aj podprsenku a super sa citim. Nevystuzenu 75D. A tej predavacke skoro oci vypadli, ked mi sadla ako uliata a dokonca to vyzera, ako keby bola vystuzena..xixixi.. necakala, ze mi bude dobra.. som podrastla..;)

nanka

Titten, Bibi, Matulka,

dakujem Vam za odpovede, dufam, ze mate pravdu a ze sa to coskoro vrati vsetko do normalu. aj ked zatial sa mi to nezda...

Matulka23

nanka
mne zasa menštruácia prišla hneď za týždeň pýtala som sa na to dokyho a on vravel, že to je normálne po tej narkóze môže prísť skorej alebo aj neskorej nemusíš stresovať :)

Matulka23

bibi13

áno, stále veľa práce, sťahovala som sa na nový byt... teraz si tak všetko mením v živote, ja sa cítim úžasne :) vôbec neviem, že som na nejakej operácií bola cítim ako keby boli moje od jak živa a nemám tam žiadny implantát nič ma nebolí, nepáli, nepichá takže som nesmierne rada :) robím už úplne všetko :) ale skafander nosím stále na striedačku so športovou podprdou, plavky som si bola tiež už skúšať, ale nekúpila som si ešte nevedela som či sa mi ešte zmenia, ale sú stále rovnaké len mi mäknú :) to je pocit že a ja som si tam chodila s úsmevom pekne :) kedy ideš na kontrolu zasa?

bibi13

Nanka

A stale rovnake pocity? Nic sa nezlepsilo?

Co sa tyka tej menstruacie, ja som s tym problem nemala, ale myslim, ze po tej narkoze to je v pohode.. pockaj este, urcite sa dostavi.

nanka

bibi13,

dakujem za opytanie, no nic moc, naladu mam na bode mrazu.

baby este sa chcem opytat, stalo sa vam niektorej, ze ste po opke nedostali menstruaciu? mne sa to este nikdy nestalo, ze by som nedostala, ani nejake meskanie som nikdy nemala a teraz menstruacia mi neprisla. to mi na nalade nepridava a uz neviem co mam robit.

bibi13

Matulka23

No nazdar.. kde sa stale tulas? Vela prace? Js uz spim na boku, lekar dovolil.. este sem tam nieco zaboli.. a hlavne, ked idem nieco zdvihnut.. mne lekar povedal, ze uz mozem teda robit vsetko, ale nemam robit nahlu tazku zataz.. ze sa mam pred tym troska rozcvicit.. hlavne pri malom.. este stale nemam zahojene jazvy, lebo tie vnutorne stychy robia sarapatu.. povedal mi, ze aj dva mesiace moze trvat, kym sa uplne rozlozia.. tak cakam.. ;) ty ako? Vsetko v poriadku? Vcera som si kupila plaaavky.. jak sa vytesujem.. vysla som z obchodu vysmiata.. este min. Roksom odtial vysla s placom.. skoro..;)

Matulka23

bibi13

ahóóój :) ako sa máš? pobolieva ta ešte niečo? chcela som sa ta spýtať či ešte spíš len na chrbáte? ja som už dnes spala štvrtku noci na boku tak sa vytešujem :) dnes som mesiac a 16 dní po opke

Mona6

Skecherska

Pár dni som tu nebola. Tak aspoň teraz moje pocity- som deviaty deň po opke, cítim sa ešte veľmi nekomfortne, ale tak veľmi som tuzila po normálnych:) prsiach, že ja so ani nerozmyslala nad tým či budú a kedy mäkké.. V dnešnej dobe keby to nemalo byt časom ok by si to toľko dievčat nedávalo a aj vo fórach nechvalilo. Moje rozhodnutie manžel podporil a ostatní ma nezaujimali. Rodičia boli proti. Svokrovci ticho akceptovali, znami sa z toho smiali a odsudzovali. Mne na tom ale nezáleží. Ja som po nich tuzila a psychicky sa už teraz cítim lepšie. Že keď aj nebudem mat veľké prsia, ale aspoň nejaké a plne:) . Postúpila som operáciu kvôli sebe a tak to aj vnímam. Som šťastná a spokojná.. Myslím, že pre každú ženu je dôležité ako vyzerá a podľa toho sa aj cíti.. Nedajú sa odhovorit. Stojí to za to . A to ti poviem , že jam štyri deti - najstaršia dcéra už bude mat 20 a najmladší syncek 1 rok:) nemôžem ho drobceka ani na ruky zobrať a všetci mi pomáhajú, nakoniec aj moja matka došla na výpomoc s deťmi a domácnosti, lebo manžel už musí do práce.