Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

iveta84
;) titten mala zaklad myslim,ja nie ale ak to budu aspon c kosiky budem rada :) ja som to nechala na dokyho,ze ktore sa mu budu viac pacit,tak sa zasmial-zlaty ;) inak neviem co mne to dali za tabletky utlmovacie pred opkou ale u dokyho pri kresleni sa mizacala tocit hlava,tak som letela si lahnut az som zaspala a zobudila sa az po.aj ty si to tak mala?

Iveta84

Zoe23
No super :) tie iste implose ma aj Titten a nosi D kosik :))) teraz si stiahnuta, ine bude ked budeme podprdy nosit...

zoe23

iveta84
Uf,zatial zvladam lepsie ako som myslela:) aj na wc som uz bola. Vsetci su tu zlati,vsak vies. Na obed cakam palacinky,tak sa na ne tesim,mnam! A dal mi 330ml,zatial sa mi v podprde zdaju male...

Mery NR

ewel007
tvoje prská naživo vyzerajú oveľa krajšie a prirodzenejšie ako na fotkách, včera som ich obdivovala na kupku v tých ružových plavkách :-) ale neskoro ma trklo, že si to ty. chcela som sa ti aj prihovoriť, lenže mi už deti odchádzali z bazéna, musela som za nimi a potom som ťa už nikde nevidela. najbližšie keď ťa tam uvidím už nebudem trúba a ohlásim ťa :-)

question

angela
ja som soferovala 1X presne 3 tyzdne po opke, vtedy som citila dost sval, ale potom som sa naucila preradovat tak ze som zapajala hlavne zapastie a bolo to lepsie..

luca 123
da sa ti spat na bruchu?mne len tak ze mam podlozenu ruku pod prsiami:) a na kupku sa mi vobec neda lahnut na brucho..

Angela3531

Luca123 ved hadam keby som nieco pokazila tym soferovanim,uz by sa to nejak prejavilo....no teraz sa budem zasa sledovat.... A co sa moze stat?zeby posun,alebo ake komplikacie??ja si nespominam ani zeby o soferovani nieco mi hovorilo,ale bola som oblbnuta aj ubolena,mozno som aj prepocula...