Komisia - invalidný dôchodok

ni-ka

no nemam slov,ze ti vynadali...ale lepsie ako cakat este dva mesiace,nie?neverim ze by ta volali hned dalsi tyzden...
aj ti povedali kolko asi dostanes?kolko ti dali percent?

r-i-a-n-a

no hned na začiatok som dostala dobru hubovu nakladačku zato že som pisala do blavy.ale mam to schvalene .aj mne teraz ostava čakat na vymer z bratislavy.ale bolo mi povedane že do mesiaca možno do troch tyždnov no a peniaze by podla zakona mali prist 10dni od doručenia vymeru no ale uvidime aka bude skutočnost.no ale najlepšie na tomto je že posudkova sa dušovala že som bola aj tak o tyžden narade ale moja mama sa tam bola pred 2 tyždnami pytat a jej povedali že o2 mesiace kto klamal?

ni-ka

riana,no to je super,drzim palce!!!Som rada ze ti dali tak rychlo termin:)
Tak zajtra napis,mali by ti povedat vysledok hned na komisii.
Ja teraz cakam na oficialny papier z ustredia,to trva mesiac a nez pridu peniaze bude jun...:(

r-i-a-n-a

ni-ka mam problemy s dvomi platničkami v križovej oblasti jedna mi praskla vytieklo mi jadro a druha je vysunuta a tlačia mi na nerv.Cela bolest mi ide do nohy.a na komisiu idem už zajtra hned mi volali dam vediet.

Iveta Michael

nirv..

7.4.13 , 09:02 dodatočne odpovedám,ja nemám plný iba na 45% ( zatiaľ ) a pracovať na plný úväzok s mojou diagnózou by bolo veľmi ťažké,nakoľko ja sa cítim tak vyčerpaná a proste nevládzem aj preto sa snažím nájsť prácu na 5-6 hod.ale ako vidím v Ba nemožné:(

ni-ka

riana,super,som rada ze som pomohla:)parada tak daj potom vediet ako si dopadla!drzim palce!!!
a co ti vlastne je,ak mozme vediet?to si davas prvu ziadost?

r-i-a-n-a

ni-ka velke dakujem pisala som im tam a hned rano sa mi ozvali a aj posurili idem na komisiu tento mesiac,maju toho vraj vela a inac by som bola na rade az o dva mesiace.ešte raz dakujem dufam že mi to dobre dopadne.držim palce tym čo tiež maju taketo trapenie.