Riedke vlasy

Mimi323

Lillia, súhlasím s tebou, reklamy a tie bludy z drogériek sú na ... Ale Henna je super, ja sa teším zo svojich zdravých vlasov, mala som ich riedke a také slabé a toto mi pomohlo. Nie je to chémia, ale prírodná farba. Odporúčam.

lila164

ahojte..mam tiez jemne riedke vlasy uz od malicka..strasne ma to trapi, hlavne ked vidim niektore kamaratky, ktore maju neskutocne huste vlasy..vyskusala som vsetko, sampony, zabaly, ostrihala som sa, vodicky, tabletky..nenasla som nic ucinne, no myslim si, ze najlepsie urobitem, ak nebudete pouzivat ziadnu chemiu- len najobycajnejsi sampon, napr. brezovy, jest ovocie, nie umele vitaminy a neverte ziadnym zazrakom z reklam..nikdy sa nezmierim s riedkymi vlasmi, lebo si ich chcem nechat narast ale neda sa to :( a neviete nahodou nieco o senovke greckej?? mala by to bat nejaka strukovina, ktora obsahuje latky potrebne pre vlasy..este sa vas chcem opytat, ako si umyvate vlasy, ci s hlavou predklonenou dopredu, alebo s hlavou dozadu? myslim, ze aj na tom zalezi, lebo vlasy sa pri umyvani dost natahuju..mne denne vypadne urcite aj vyse 100 vlasov a na tach vlosoch je to vidiet

selena

fuuuj, a to preco nosite take dlhe haro ked mate na hlave tri vlasky? vsak to nevyzera dobre, na to su vhodne strihy, skor kratsie, nehovorim, ze zase na jezka, ale prestirhat, vlasy sa opticky zhustia a netrpia tolko ako pri tej dlzke.

Mimi323

Colbert, súhlasím s tebou, mám asi také isté vlasy ako ty, blond, jemné, dlhé, nelakujem, nefénujem, inak sa mi poškodia, mám ich prirodzené a zdravé.

Mimi323

Nuna môžeš si dať Hennu aj na melír, musí tam byť odstup min. 3 týždne od posledného chemického farbnia, Henna ti vlasy nepoškodí, ale vyživí. Ale nerátaj s tým že ti vlasy zafarbí ako chemická farba, ale vlasy budeš mať lesklé a zdravé.

colbert

Ja som prirodzena blondina a tiez mam velmi jemne vlasy.Su dlhe skoro po pas,ale ostrihat si ich nechcem.Kedysi mi aj padali,ale vzdy si ich umyvam zihlavovym samponom a pouzivam kvalitny kondicioner.Pri umyvani ich na zaver preplachnem studenou vodou a nic viac.V ziadnom pripade nepouzivam ziadne laky,gely...a ani ich nefenujem.Prirodzene nechat uschnut a su fakt pekne a samozrejme uz nepadaju...