Riedke vlasy

lila164

mimi, ja by som v podstate bola s mojimi vlasmi spokojna, len keby mi nevypadavali a tym aj nezredli..jasne, ze by som chcela pevnejsie, ale to uz nezmenim... a este vyzeraju dost sucho, tak aj preto sa bojim pouzit nieco ako je farba..inak aj henna vysusuje? ja mam 15

Mimi323

Lilla, ja mám blond vlasy, ktoré sú už samy o sebe jemnejšie ako tmavé. Mám dlhé vlasy pod lopatky. Mám 23.

magdalénka

ja som už boj s riedkymi vlasmi vzdala dávno, dala som si ich zahustiť pred dvoma rokmi a som oveľa spokojnejšia ako predtým, ale tú hennu skúsim!

Mimi323

www.zdravie.sk
odporúčam aj túto tému, poď tam, ak chceš vedieť niečo o téme.
Pozri si tú tému dozadu, tak na 4-5 stranu, nájdeš tam viac o aplikácii Henny.

Mimi323

Lilla, ešte od posledného farbenia, by si mala dodržať odstup 3 týždne. Keď máš zafarbené vlasy chemickou farbou, tak myslím že henna ti tu farbu ešte oživí.
Podľa lunárneho kalendára je dobrý deň na farbenie 11. a 12. február.
Aplikácia Henny nie je zložitá, poradíme ti.

Mimi323

Lila, existuje aj Henna bez farby (zábal), len ja mám radšej s farbou, nezafabí ti to vlasy ako riadna farba, ale dá im taký farebný odlesk, vlasy sú potom pekne lesklé. Ale ak nechceš, tak pre začiatok vyskúšaj bezfarebnú Hennu. Dostať ju v Tescu alebo DM.
No výsledok vidno aj hneď. Ja používam hennu každý mesiac už rok a teraz sa ma každý pýta, že odkial mám také dlhé vlasy (lebo mne nikdy nechceli narásť, vždy sa mi štiepili). No a mám ich aj hustejšie a nemám poštiepené.

lila164

mimi, este ma napadlo, ze henna je farba, ale ja si vlasy farbit nechcem, lebo som si ich farbila nedavno a uz si som sa rozhodla, ze si ich farbit nebudem....neexistuje aj nejaka henna, ktora nefarbi??

lila164

Mimi, vdaka za radu..urcite hennu vyskusam, len ja som toho vyskusala uz pomerne vela, tak sa trochu bojim..pocula som, ze pouzitie henny je dost zlozite, je to pravda?