Riedke vlasy

mirka 23

Julia, skús Henu, mne pomohla. Je to zábal, je proti vypadávaniu, aj proti štiepeniu, proti lupinám. Je to bylinka, ale nemôže sa dávať na farbené vlasy, ale je super. Majú ju v DM, stojí okolo 100.

kristll

ahojte.prosim vas nevie niekto niaku fintu na zhustenie vlasov.ale mne nevypadavali ja ich mam take od malicka neekzistuje nieco take??prosiim

bystrik

....PROSIM VAS JE TU NIEKto taky co by mi mohol poradit nieco na riedke vlasy(..lebo ja s tym zit nemozem...fest fest .. by som cel mat take pekne huste wlasky ...ale newiem ako na to,, prosim poradte mi .. diki

pheonix

....PROSIM VAS JE TU NIEKto taky co by mi mohol poradit nieco na riedke vlasy(..lebo ja s tym zit nemozem...fest fest .. by som cel mat take pekne huste wlasky ...ale newiem ako na to,, prosim poradte mi .. diki

[zruseny12]

dadka,ja som mala tiez krasne a huste,zdrave a leskle vlasy,kazdy mi ich zavidel bola to moja pycha...a ked som ochorela zmenili sa zjemneli a zacali vypdovat,tiez ich uz nemam take huste a kvalitne,ked si dam penove tuzidlo tak to ide a dobre su aj farbi na vlasy z aloe vera tmavsi odtien,ten vlasy trochu akokeby opticky/vyzeraju vlasy huste/aku farbu vlasou mas ty?

dadka

mam problem s riedkymi vlasmi už asi od ôsmej triedy. myslím si že to prišlo s tým, ako som prvý krát dostala menzes. od vtedy my začali dosť rapidne padať, ale teraz už nepadajú, lenže mám ich dosť málo a nechcú mi opäť rásť. mávala som ich veľmi husté a pekné a dosť ma to ničí že sa mi nevracajú. už som skúsila všetky možné prípravky, cez vody na vlasy, rôzne tabletky, bylinky... teraz mám hormonálnu antikoncepciu. už ju beriem 3 mesiace a nejaký rozdiel nevidím. Myslíte, že by som mala pokračovať, že by to so mnou niečo spravilo? Prosím poraďte mi, dosť som z toho zúfalá...Ďakujem.